Hanna Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

İlk bölümü 3 Şubat 2019 tarihinde Prime Original platformu üzerinde yayınlanmaya başlanan Hanna dizi konusu incelendiğinde aksiyon türünde bir dizidir. İlk sezon için sekiz bölüm sipariş edilmiştir. Bölümler ortalama bir saatlik gösterimler ile izleyiciye sunulmaktadır.

Hanna dizisi

Dizinin yaratıcısı olarak David Farr karşımıza çıkmaktadır. Kendisi daha önce The Night Manager, McMafia, Electric Dreams gibi serilerde senarist olarak görev almıştı. Yapımcı kadrosunda ise Andrew Woodhead (Marcella), Marty Adelstein (Prison Break), Becky Clements (Good Behavior) gibi isimler ön plana çıkıyor.

Hanna Dizi Konu ve Oyuncular

Hannah yetenekli ve olağandışı becerilere sahip genç bir kızdır. Kimliğini koruyabilmek adına sürekli gizlenmektedir. Peşinde olan CIA ajanı ise genç kızın gerçekte kim olduğunu ve nasıl yeteneklere sahip olduğunu öğrenmek isteyecektir.Hannah dizi oyuncuları arasında başrol karakterini Esme Creed Miles canlandırıyor. Kendisinin başrol aldığı en önemli proje bu dizidir. Erik karakterini ise Suicide Squad, RoboCop, Altered Carbon gibi projelerde izlediğimiz Joel Kinnaman canlandırıyor. Son olarak Marissa rolünde The Killing ve The Catch geçmişi bulunan Mireille Enos yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: David Faar
Dizi Türü: Aksiyon
Diğer Oyuncular: Rhianne Barreto, Felicien Juttner, Khalid Abdalla
IMDB: 7.9 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  The Punisher Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply