Happy! Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 6 Aralık 2017 tarihinde SyFy kanalı üzerinde yayınlanmaya başlanan Happy! konusu ve kurgusu ele alındığında suç türündeki bir komedidir. İlk sezonu için 7 bölüm kanal tarafından sipariş edilmiştir. Bölümlerin ekrandaki ortalama gösterim süreleri 50-60 dakika arasında değişmektedir.

Aynı isimli bir romandan uyarlanan dizinin yazar kadrosunda dört isim dikkat çekiyor. DC animasyon serilerinde görev almış olan Grant Morrison, Crank film serisinin yazarı Brian Taylor, The Punisher‘ın yazarı Ken Krisensen ve Marco Polo’nun yapımcısı Patrick Macmanus. Bu isimlere ek olarak serinin başrol oyuncusu Christopher Meloni ise yapımcı kadrosunda yer alıyor.

Happy! Konu ve Oyuncular

Happy! dizi konusu nedir? Eski bir dedektif olan Nick Sax, başarılı geçen kariyerinin ardından kendisini suç dünyasının içinde bulur. Tetikçilik yaparak geçimini sürdüren Sax’in hayatı pek ciddiye aldığı düşünülemez. Alkol bağımlılığı ve uyuşturucu merakı Sax’i vurdumduymaz bir kişi haline getirmiştir. Bir gün Mr. Blue kod adlı bir iş adamı tarafından infaz edilmek istenir. Kendisini öldürmeye gelen dört kişiyi de durdurmayı başaran Nick, son olarak öldürdüğü kişiden çok gizli bilgi öğrenmek üzeredir. Bilgiyi almamasına rağmen Mr. Blue ve ekibi tam tersini düşünür.

Büyük kovalamaca tekrar başladığında Nick esrarengiz bir biçimde yeni arkadaşıyla tanışır. Küçük bir kızın hayali arkadaşı olduğunu söyleyen kanatlı mavi at Happy, küçük dostunun tehlikede olduğunu ve onu sadece Sax’in kurtarabileceğini anlatır. Ölümden kaçan eski dedektifin yeni görevi bir kurtarma operasyonudur.Happy! dizi oyuncuları kimlerdir? Başrol karakterini Christopher Meloni canlandırıyor. Kendisi Oz ve True Blood dizilerinden anımsıyoruz. Mr. Blue karakterine can veren Ritchie Coster’ı True Detective, Meredith karakterine can veren Lili Mirojnick’i Swedish Dicks, Very Bad Santa karakterine can veren Joseph D. Reitman’ı ise The Perfect Storm gibi projelerde izleme fırsatı bulmuştuk.

Buna Göz Atın:  Freud Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Brian Taylor, Grant Morrison
Dizi Türü: Komedi, Suç
Diğer Oyuncular: Ren Colley, Katie Beth Hall, Michael Maize, Patrick Fischler
IMDB: 8.3 (Puan değişebilir)

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply