Haters Back Off Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk sezonu Netflix tarafından 14 Ekim 2017 tarihinde yayınlanmaya başlanan Haters Back Off konusu bakımından bir aile komedisidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır, ikinci sezon için de 8 bölümlük sipariş verilmiştir. Her bir bölüm ortalama 30 dakika sürmektedir.

Dizinin yaratıcıları Colleen ve Christopher Ballinger’dır. Colleen Balinger ayrıca dizinin başrolünde oyuncu olarak yer almaktadır. Colleen’in abisi Christopher daha önce Bones dizisinin prodüksiyon ekibinde görev almıştı. Dizinin senaristleri arasında Friends dizisinde birlikte çalışmış olan Gigi McCreery ve Perry M. Rein de bulunmaktadır. Yapımcı kadrosuna baktığımızda ise şu isimleri görüyoruz:

Haters Back Off Dizi Konusu ve Oyuncuları

Colleen Ballinger 2008 yılından başlayarak çektiği videolarla Youtube’da ünlenen bir isim. Videolarında Miranda Sings adındaki absürd bir karakteri anlatıyor. Bu karakter fevkalade yetenek yoksunu, bencillikte zirve yapmış, asabiyetini kontrol edemeyen, ünlü olduğunu vurgulayan bir yapıya sahip. Dizide Miranda’nın ailesi ve arkadaşlarıyla olan diyalogları, ilişkileri ve tutumu işleniyor. Bu diziyle ilgili bir anekdot: İlk kez bir Youtube karakteri tarafından dizinin senaryosu yazılmıştır.

haters back off poster

Haters Back Off oyuncuları arasında Colleen haricinde The Office dizisinden tanıdığımız Angela Kinsey, Mistresses ve Stalker dizilerinde izlediğimiz Eric Stocklin, Nobodies ve The Grinder’da rol almış olan Steve Little ve ağırlıklı olarak kısa filmlerde yer almış olan Francesca Reale bulunuyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Colleen-Christopher Ballinger
Dizi Türü: Komedi
Kanal: Netflix
IMDB: 6.2

Buna Göz Atın:  The Order Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply