I Am The Night Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

İlk bölümü TNT aracılığıyla 27 Ocak 2019 tarihinde izleyiciyle buluşturulan I am The Night konusu bakımından drama ve gizem türlerinde bir mini dizidir. Toplam altı bölümden oluşmaktadır.

Dizinin yazar kadrosunda Sam Sheridan (Seal Team), Monica Beletsky (The Leftovers) gibi isimler yer almaktadır. Dizinin aktörlerinden Chris Pine aynı zamanda bu projede yapımcı sıfatıyla bulunmaktadır.

I Am The Night Konu ve Oyuncular

Gerçek bir hikayeden esinlenerek oluşturulan dizide Fauna ismindeki genç kız geçmişindeki gizem perdesini aralayabilmek için bazı keşiflere başlar. Bu sırada Jay adındaki bir muhabirle bağlantı kuracaktır. Geçmişindeki sırları çözmeye başladıkça olayların aslında çok daha derine indiğini görecektir.I am The Night dizi oyuncuları arasında Chris Pine ismi ön plana çıkıyor. Ünlü aktörü Wonder Woman, Star Trek gibi ses getirmiş yapımlarda izleme fırsatı bulmuştuk. Kendisi dizide Jay karakterine can veriyor.

Fauna Hodel rolünde Underworld filminden India Eisley, George Hodel rolünde ise The Americans’tan Jefferson Mays yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Sam Sheridan
Dizi Türü: Gizem, Drama
Diğer Oyuncular: Dylan Smith, Justin Cornwell, Jay Paulson
IMDB: 7.6 (Giriş puanıdır)

Buna Göz Atın:  Speechless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply