Imposters Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 7 Şubat 2017 tarihinde Bravo tarafından yayınlanmaya başlayan Imposters konusu bir bakımından kara komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak sipariş edilmiş. Her bir bölüm ortalama 41 dakikalık gösterimlerden oluşuyor.

Dizinin yapımcı kadrosunda Cathy M. Frank’i görmekteyiz. Wayward Pines (10 bölüm), Good Behavior (10 bölüm), The Event (22 bölüm), Flashforward (12 bölüm), Runaway (11 bölüm) gibi dizilerin yapımcılığını üstlenmişti. Dizinin yaratıcıları arasında Prison Break takipçilerinin dikkatini çekecek bir isim bulunuyor. Prison Break dizisinde Paul Kellerman karakterini canlandıran Paul Adelstein, Imposters’ın senaristlerinden birisi! Aktif olarak oyunculuk yaşamına devam eden Paul Adelstein için bu yapım, kamera arkasındaki ikinci ciddi deneyimi olacak.

Imposters Dizi Konusu ve Oyuncuları

Maddie oldukça güzel ve çekici bir kadındır. Hatta o kadar çekicidir ki, bu özelliğini farklı amaçlarda kullanmaktadır. Erkek avcısı olduğu kadar yeri geldiğinde bir kadın avcısına dönüşebilmektedir. Kimliğini sürekli değiştirdiği için takip edilmesi zor biridir. Avlarına sinsi bir şekilde yaklaşır ve onların ilk önce kalplerini hedef alır. Sonrasında hayatlarını tamamen çalacaktır. Maddie’nin eski kurbanları birbirleriyle kontak kurarlar ve yaşamlarını çalan kadını araştırmaya başlarlar. Bu takip devam ederken Maddie’nin yeni bir kurbanı bulunmaktadır. Anlaşılacağı üzere Imposters dizi konusu Maddie karakteri üzerinden dönüyor.


imposters actressMaddie (Inbar Lavi): İsrailli güzel oyuncu dizinin merkezindeki karakteri canlandırıyor. Kendisini birçok dizi ve filmden anımsamaktayız. The Last Ship (6 bölüm), Gang Related (13 bölüm), Sons of Anarchy (2 bölüm), Underemployed (12 bölüm), Castle (1 bölüm) gibi dizilerde rol almıştır. İçinde bulunduğu en son sinema projesi ise Vin Diesel’in başrolünde olduğu The Last Witch Hunter filmiydi. Kendisini Prison Break: Sequel kadrosunda göreceğimizi belirtelim.

Buna Göz Atın:  Fringe Dizi Konusu ve Oyuncuları (2008) - Tanıtım

imposters oyuncular

Imposters oyuncuları arasında önemli isimler bulunuyor. Brian Benben (Dream On, Private Practice) Max, Katherine LaNasa (Satisfaction, Deception) Sally karakterlerini canlandırıyor. Bu karakterler Maddie’yi yönlendiren kişileri temsil ediyor.

Dizide ayrıca; Ezra karakterini Rob Heaps (Home Fires), Richie karakterini Parker Young (Arrow), Patrick karakterini Stephen Bishop (Being Mary Jane) ve Jules karakterini Marianne Rendon canlandırmaktadır. Ekstra bir bilgi daha verelim: Kill Bill ve Pulp Fiction gibi efsane yapımlardan tanıdığımız Uma Thurman dizinin üçüncü bölümünde Lenny Cohen rolünde karşımıza çıkıyor. İlgi çekici bir detay!

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Paul Adelstein, Adam Brooks
Dizi Türü: Komedi, Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Aaron Douglas, Megan Park, BJ Harrison
IMDB: 7.2 (Giriş puanıdır, değişim gösterebilir.)

Imposters dizi konusu üzerine yorumlarınızı panelden yazabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply