Incorporated Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

SyFy kanalı (The Expanse, 12 Monkeys, Z Nation) tarafından ilk bölümü 30 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan Incorporated konusu bakımından bir bilim-kurgu olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk ve tek sezonunda 10 bölüm yayınlanmıştı. Yapımın SyFy tarafından ikinci sezon onayı alamadığını ve iptal edilen diziler kervanına katıldığını söyleyebiliriz.

Dizinin yapımcıları arasında Ben Affleck ve Matt Damon yer alıyor. Ayrıca Ted Humphrey (The Good Wife), Jon Weber (Vikings, Beauty and the Beast) gibi isimler mevcut yapımcılardan bazılarıdır. Dizinin yaratıcıları ve senaristleri ise Pastor kardeşler. David ve Alex Pastor, yapımın senaryosundaki söz sahibi kişiler olarak görev alıyor. Kendilerini Los Ultimos Dias isimli filmden hatırlayabilirsiniz.

Incorporated Dizi Konusu ve Oyuncuları

Yıl 2074… Dünyanın kontrolü artık tamamen uluslararası şirketlerin eline geçmiştir. Teknolojinin ilerlemesiyle bu teknolojiyi elinde tutanlar zengin olmuştur. Böyle bir ortamda sınıfsal farklılıkların yaşanması kaçınılmazdır. Kırmızı bölge adı verilen yerde yaşayanlar fakir insanlardır. Yeşil bölgede ise zenginler bulunmaktadır.

Ben Larson, yeni dünyadaki en büyük şirketlerden biri olan Spiga Biotech şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır. Adına çalıştığı kişi, eşinin annesi Elizabeth’tir.. Ancak Ben’in amacı bilinenden çok farklıdır. Kendisi kırmızı bölgeden gelerek şirkete sızmayı başarmış bir ajandır. Gerçek adı Aaron’dır. Tek bir hedefi vardır: Çocukluk aşkı Elena’yı bularak onu kurtarabilmek.


sean tealeBen Larson (Sean Teale): Dizinin merkezindeki karakterini canlandırıyor. Elena’yı kurtarabilmek için her şeyi göze alıyor. Ancak karşılayacağı durumlar karşısında akıllı hareket etmek zorunda. Sean Teale’nin rol aldığı yapımlar arasında şunlar yer alıyor: Skins (18 bölüm), Mr Selfridge (10 bölüm), Reign (22 bölüm).


julia ormondElizabeth Krauss (Julia Ormond): Laura’nın annesidir. Spiga Biotech içerisinde sözü geçen güçlü isimlerden biri. Kendisini hatırlayabileceğiniz birçok dizi ve film bulunmakta. Göz atacak olursak: Mad Men (5 bölüm), Nurse Jackie (3 bölüm), Law&Order: Criminal Intent (7 bölüm), Beach Girls (6 bölüm), The Barber of Siberia, The Curious Case of Benjamin Button, Legends of the Fall, Che, Albatross.

Buna Göz Atın:  Ingobernable Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım


allison millerLaura Larson (Allison Miller): Ben’in eşidir ve bir kozmetik cerrahtır. Bu karakteri Incorporated oyuncuları arasında bulunan Allison Miller canlandırıyor. Kendisini Selfie (5 bölüm), Go On (17 bölüm), Terra Nova (13 bölüm), Kings (13 bölüm) gibi dizilerden hatırlayabilirsiniz.


Incorporated Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: David Pastor, Alex Pastor
Dizi Türü: Bilim-Kurgu
Diğer Oyuncular: Eddie Ramos, Denyse Tontz, Dennis Haysbert
IMDB: 7.4

Incorporated dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum panelinden belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply