Ingobernable Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Netflix 24 Mart 2017 tarihinde yeni bir diziyi izleyicileriyle buluşturdu. Çekimleri Meksika’da gerçekleştirilen ve orijinal dili İspanyolca olan Ingobernable, Meksika’da yaşanan politik bir gerilimi konu ediniyor. Dizinin ilk sezonu toplam 15 bölümden oluşurken, her bir bölümün gösterim süresi ortalama 40 dakika üzerinden yayınlanıyor.

Dizinin yaratıcıları arasında senarist olarak birçok projede beraber çalışmış olan Natassja Ybarra, Veronica Velasco ve Epigmenio Ibarra yer alıyor. Yapımcılar arasında ise Diego Avalos (3%), Omar Veytia (No Country For Old Men, Quantum of Solace) ve Sanford Hampton (Desire) gibi önemli isimler öne çıkıyor.

Ingobernable Konusu 

Diego Nava ve Emilia Urquiza, Meksika’daki bütün gözlerin üstlerinde olduğu önemli bir çifttir. Diego Nava Meksika’nın başkanıyken, Emilia Urquiza başkanın eşi ve Meksika’nın First Lady’sidir. İkili için her şey güzel başlamıştır. Meksika’da kendilerine büyük bir politik destek bulunmaktadır. Ancak zamanla işler değişir. Emilia, bir takım gerekçeler göstererek eşinden boşanmak ister. Boşanma gibi bir durumun kendi itibarına büyük zarar vereceğini düşünen Başkan Diego Nava, eşinin bu isteğine karşı çıkar. İkilinin yaşadığı tartışmadan sonra trajik bir olay yaşanır. Başkan Nava, balkondan atlayarak intihar etmiştir.

Bu ölümden sonra Meksika’da büyük bir şok yaşanır. Politik kesimler bu ölümün bir intihar değil bir cinayet olduğunu düşünür. Baş şüpheli ise başkanın eşi Emilia Urquiza’dır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Emilia, bu yolda Meksika kolluk güçlerinden kaçacak ve masumiyetini kanıtlayabilmek için her şeyi yapacaktır.

Ingobernable Oyuncuları 

kate del castillo

Emilia Urquiza (Kate del Castillo): Eşinin şüpheli ölümünden sonra çaresi kaçmakta buluyor. Eğer polise teslim olursa asla masum olduğunu kanıtlayamayacağını düşünüyor. Çünkü Meksika politik çevreleri, polis ve halk Emilia’nın katil olduğuna karar vermiş durumda. Karakteri Meksika’nın ünlü oyuncularından Kate del Castillo canlandırıyor. Rol aldığı önemli filmlere bakarsak: La misma luna, Trade, A Miracle in Spanish Harlem.

Buna Göz Atın:  Les Miserables Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

erik hayserPresident Diego Nava (Erik Hayser): Başkan olduktan sonra eşinin güvenini yitiriyor. Politik itibarını koruyabilmek adına boşanmaya karşı çıkıyor. Ancak oldukça şüpheli bir şekilde hayatını kaybediyor. Onun ölümünden sonra bütün Meksika karışıyor. Ingobernable oyuncuları arasında bulunan Erik Hayser, bu dizi öncesinde farklı projelerde yer almıştı. Ağırlıklı olarak yerel film ve dizilerde rol alıyor.


Ingobernable Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Epigmenio Ibarra, Natasha Ybarra-Klor, Veronica Velasco
Dizi Türü: Politik, Dram, Suç
Diğer Oyuncular: Erendira Ibarra, Alberto Guerra, Aida Lopez, Maxi Iglesias
IMDB: 7.2

Ingobernable dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Bir diğer Netflix dizisi olan 13 Reasons Why dizisiyle ilgili tanıtım yazımıza göz atabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply