Kevin Can Wait Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 19 Eylül 2016 tarihinde CBS kanalı tarafından ekranlara getirilen Kevin Can Wait konusu bakımından bir sitcom olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 24 bölümden oluşmaktadır. Bölümler 30 dakikalık sürelerle yayınlanıyor.

Dizinin yaratıcıları arasında, ayrıca dizinin başrol oyuncusu olan Kevin James bulunuyor. Diğer yazarlar ise Bruce Helford (Anger Management) ve Rock Reuben (The King of Queens). Dizinin bölümlerini çeken yönetmen, Liv and Maddie’nin direktörü olan Andy Fickman’dır. Yapımcı kadrosunda ise Heather Flanders (Blue Mountain State) ve Nancy Haas (Whitney) gibi isimler ön plana çıkıyor.

Kevin Can Wait Dizi Konusu ve Oyuncuları

Bazı insanlar için emeklilik sanıldığı kadar huzur verici olmayabiliyor. Polis memuru olarak senelerce görev yapmış olan Kevin, emekli olduktan sonra New York’ta sakin bir yaşam sürebileceğini düşünüyor. Ancak emekliliğin tadını çıkarmak o kadar kolay değil. Eşi ve üç çocuğuyla birlikte bütün zamanını evde geçiriyor. Üstüne üstlük ailesinin problemleriyle ilgilenmek zorunda.


kevin james

Kevin Gable (Kevin James): Dizinin merkezinde bulunan karakter. Emekliliğinde huzur bulmak isterken bunalıma girecek seviyeye geliyor. Kevin James’i birçok komedi filminden hatırlamak mümkün. Ayrıca kendisi yapımcılık ve yazarlık işlerine de yönelmiş durumda. Kendisini anımsayabileceğiniz film ve dizileri sıralarsak: The King of Queens (206 bölüm), Hitch, Here Comes the Boom, Grown Ups, The Dilemma, Zookeper.


erinn hayesDonna Gable (Erinn Hayes): Kevin’ın eşi, üç çocuk sahibi. Kevin Can Wait oyuncuları arasında bulunan Donna Gable, birçok farklı dizi projesinde yer almış bir oyuncu. Rol aldığı öne çıkan yapımlara göz atarsak: Childrens Hospital (68 bölüm), Guys with Kids (18 bölüm), Parenthood (6 bölüm), Worst Week (16 bölüm), The Winner (6 bölüm), Significant Others (4 bölüm), Life Death and Mini-Golf, Band Aid, Interior Night, Hits.

Buna Göz Atın:  Outcast Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım


Kevin Can Wait Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Bruce Helford, Kevin James, Rock Reuben, Andy Fickman
Dizi Türü: Komedi, Sitcom
Diğer Oyuncular: Ryan Cartwright, Gary Valentine, Lenny Venito, Leonard Earl Howze
IMDB: 5.9 (Puan değişebilir.)

Kevin Can Wait dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply