Killjoys Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) – Tanıtım

0

İlk bölümü 19 Haziran 2015’te Syfy’ın ve Kanada kanalı olan Space’in ortaklaşa olarak seyirci ile buluşturduğu Killjoys konusu bakımından bir bilimkurgu, macera ve dram dizisidir. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmuştur. İkinci ve üçüncü sezon da 10 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin yönetmenliğini Stefan Pleszczynski (A Life Interrupted, Being Human, The Worst Witch), Paolo Barzman (Emotional Arithmetic, Being Human), Peter Stebbings (Immortals, Defendor, The Listener) ve Jeff Renfroe (The Colony, Civic Duty, Sand Serpents) yapmıştır. Dizinin senaristliğini ise Michelle Lovretta (Lost Girl, Instant Star), Derek Robertson (Blue Bloods, Saving Hope, Chloe, Nikita), Sam Ruano (The Infected, Playtime for Piggot), Julian Doucet (St-Nickel, A Clean Slate), Priscilla White ve Vivian Lin (Fun Size Horror, And They Watched) üstlenmiştir.

KILLJOYS KONUSU VE OYUNCULARI

Dizide, galaksiler arasında gerçekleşmiş olan sınıf savaşlarında tarafsız kalmayı tercih eden üç maceracı, cesur ve eğlenceli olan kelle avcısının, bu savaş esnasında sivillere zarar veren suçluları yakalamak için çalışmaları konu edinmiştir. Dizide birbirinden farklı yaşam tarzlarına, ekonomik sistemlere ve demografik özelliklere bağlı birçok gezegen bulunmaktadır. Bilim-Kurgu türünde dizilere ilgi duyan dizi severlerin severek izleyeceği bir yapım. Killjoys oyuncuları arasında Smallville (53 bölüm), Warehouse 13 (35 bölüm) gibi dizilerde rol almış olan Aaron Ashmore ve Game of Thrones, Black Mirror dizilerinde izleme fırsatı bulduğumuz Hannah John-Kamen var. Ashmore dizide John Jaqobis, Hannah ise Dutch karakterlerini canlandırıyor.

The Night Shift, Mercy Street dizilerinden anımsadığımız Luke Macfarlane’i D’avin Jaqobis rolünde görüyoruz. Alvis Akari rolünde ise Being Erica dizisinden Morgan Kelly bulunuyor. Dizide ayrıca Tamsen McDonough ve Thom Allison da yer almakta.

Buna Göz Atın:  P-Valley Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Michelle Lovretta, Derek Robertson, Vivian Lin
Dizi Türü: Macera, Bilim-Kurgu
Kanal: SyFy
IMDB: 7.2

Killjoys dizi konusu hakkında bilgiler verdik, dizinin oyuncu kadrosunu inceledik. Diziyle ilgili yorumlarınızı panelden gerçekleştirebilirsiniz. Bilim-Kurgu temalı dizilere ilgi duyuyorsanız, buraya tıklayarak bu türdeki yabancı dizilerin tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply