Liar Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 11 Eylül 2017 tarihinde Sundance Tv ve ITV aracılığı ile yayınlanarak izleyici ile buluşturulan dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Her bölüm 60 dakika kadar sürecek. Liar konusu bakımından etkileyici bir drama dizisidir.

Dizinin yapımcılığını Emma Pike (Layer Cake, Sntatch, Stardust) ve Hsinyi Liu (Kids Might Fly, Fried) yapmaktadır. Dizinin senaristliğini ise Harry Williams (One of Us, Tripped) ve Jack Williams (One of Us, Tripped) üstlenmiştir. Üç bölümün yönetmenliğini Samuel Donovan (Utopia), diğer üç bölümün yönetmenliğini ise James Strong (Broadchurch) gerçekleştirmiştir.

LIAR KONUSU VE OYUNCULARI

Laura Nielson, kendisini sadece işine adamış olan oldukça başarılı bir öğretmendir ve mesleğine âşıktır. Andrew Earlham ise, oğlu, Laura’nın okulunda okumakta olan başarılı, çok ünlü bir cerrahtır. Masum görünmekte olan bir buluşma gerçekleştirirler ve bu buluşmadan sonra ortaya atılan bazı gerçek dışı ithamlar ve dedikodular ikisinin de hayatını oldukça çok etkiler. Bütün herkes, gerçekte olan kendini gün yüzüne çıkarana kadar bir şekilde yalan söylüyorken, sırlar ve yalanlar da karmaşa içerisinde yavaş bir şekilde açığa çıkar.Liar dizi oyuncuları arasında başrolü Ioan Gruffudd ve Joanne Froggatt paylaşıyor. Andrew ve Laura karakterlerini canlandırıyorlar. Gruffudd’ı Fantastic Four, Forever gibi yapımlarda izlemiştik. Froggatt’ı Downton Abbey dizisinden anımsayabilirsiniz. Dizide Katy karakterine can veren Zoe Tapper’ı ise Mr. Selfridge dizisinden tanıyoruz. Diğer oyuncular ve canlandırdıkları karakterler ise şöyle:

  • Tom – Warren Brown (Luther)
  • Vanessa – Shelley Conn (Terra Nova)
  • Liam – Richie Campbell (Waterloo Road)

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Samuel Donovan, James Strong
Dizi Türü: Drama
Kanal: Sundance Tv, ITV
IMDB: 7.6 (Giriş puanıdır. Artış veya azalış gösterebilir.)

Buna Göz Atın:  SWAT Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Liar dizi konusu üzerine bilgiler verdik. Diziyle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply