Little Boy Blue Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 24 Nisan 2017 tarihinde ITV üzerinde yayınlanmaya başlanan Little Boy Blue konusu incelendiğinde drama ve suç türlerinde bir dizidir. Mini dizi formatındaki yapımın tek sezondaki bölüm sayısı dörttür. Bölümlerin ortalama gösterim süreleri 50-60 dakika arasındadır.

Serinin senaristi Jeff Pope olarak karşımıza çıkıyor. Kendisi daha önce birçok mini diziyle birlikte televizyon filmlerinde senarist olarak yer almıştı. Pope’a ek olarak, Britanya kökenli dizilerde yönetmenlik yapan Paul Whittington, bu yapımda da direktör olarak görev alıyor. Yapımcı kadrosunda ise Kwadjo Dajan (Mrs Biggs) ve Jonathan Leather (Shameless: U.K.) bulunmaktadır.

Little Boy Blue Konu ve Oyuncular

Henüz 11 yaşındaki Rhys Jones, Liverpool’daki futbol antremanı sonrası evine dönerken silahla vurularak öldürülür. Rhys’in ailesi büyük bir şok yaşarken katili bulabilmek adına dedektifler çalışmalarını sürdürür. Dedektif Dave Kelly tarafından şüpheli bir gencin katil olabileceği düşünülür. Ancak daha sonrasında bulunan bir kanıt yüzünden davanın seyri değişecektir. Küçük Rhys’in katili kimdir? Öldürülmesinin ardında yatan sır nedir?Little Boy Blue dizisi oyuncuları kimlerdir? Boardwalk Empire, Taboo gibi kaliteli dizilerden tanıdığımız Stephen Graham’ı Dedektif Kelly rolünde izliyoruz. Being Human’dan tanıdığımız Sinead Keenan’ı Mel Jones, Flashforward ve The Last Ship geçmişi olan Brian F. O’Byrne’i Steve Jones rollerinde görmekteyiz. Outlander’dan Stephen Walters ve Stella’dan Elizabeth Berrington da cast ekibinde yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jeff Pope
Dizi Türü: Drama, Gizem, Suç
Diğer Oyuncular: Matthew Roberts, Sara Powell, Laura Dos Santos, Kerrie Hayes
IMDB: 8.0 (Puan değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Jamestown Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply