MacGyver Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 23 Eylül 2016 tarihinde CBS tarafından yayınlanmaya başlayan MacGyver konusu bakımından bir Amerikan aksiyon-macera dizisi olarak karşımıza çıkıyor. 1985-1992 yılları arasında ekranlara gelen dizideki karakterin daha genç versiyonunu, modern zaman içerisinde izleyeceğiz. CBS tarafından dizinin ilk sezonu 22 bölüm olarak sipariş edildi. Her bir bölüm 43 dakikalık gösterimlerle sunuluyor.

Dizinin yaratıcıları arasında iki isim ön plana çıkıyor: Lee David Zlotoff (Macgyver 1985) ve Peter M. Lenkov (The District, CSI: NY). Bu ikili aynı zamanda dizinin yapımcı kadrosunda bulunuyor. Diğer senaristler ise Lindsey Allen (Agent Carter, Flashforward) ve Nancy Kiu (Private Practice, Grey’s Anatomy).

MacGyver Dizi Konusu ve Oyuncuları

Angus Mac oldukça zeki ve yetenekli biridir. Amerikan hükumetinin desteğiyle birçok operasyonda görev alır. Genellikle öldürmemeyi tercih eder. Düşmanlarını alt edebilmek için zekasını kullanır. Çevresinde gördüğü her şeyi kendi avantajına çevirebilme gibi bir yeteneğe sahiptir. Ortada bir problem varsa, Mac oradadır ve mutlaka problemi çözecektir.


lucas tillAngus MacGyver (Lucas Till): Dizinin merkezindeki karakteri canlandırıyor. Kendisini X-Men serilerinden Alex Summers/Havok karakteriyle hatırlıyoruz. Lucas Till’in içinde yer aldığı diğer projeler şöyle: Wet and Reckless, Sins of Our Youth, Strings, Stoker, Lightning Bug, Kristy, The Lost & Found Family.


george eadsJack Dalton (George Eads): Mac’e yardım eden bir Delta Force askeridir. Karaktere CSI: Crime Scene Investigation’da, 2000-2015 yılları arasında tam 335 bölüm rol almış olan George Eads can veriyor. Kendisini ayrıca Savannah (26 bölüm) ve ER (3 bölüm) dizilerinden anımsayabilirsiniz. Young Justice serisinde seslendirme ekibinde yer aldığını da belirtelim.


tristin maysRiley Davis (Tristin Mays): Dizide özel yeteneklere sahip bir hacker’ı canlandırıyor. Tristin Mays’i The Vampire Diaries (7 bölüm) dizisinden hatırlayabilirsiniz. Kendisinin rol aldığı yapımlar arasında şunlar var: Fail (6 bölüm), Private (12 bölüm), Alias (3 bölüm).

Buna Göz Atın:  iZombie Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) - Tanıtım


MacGyver Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Peter M. Lenkov, Lee David Zlotoff
Dizi Türü: Macera, Aksiyon, Komedi
Diğer Oyuncular: Justin Hires, Sandrine Holt, Aina Dumlao, Meredith Eaton
IMDB: 4.8 (Giriş puanıdır. Değişim göstermesi mümkün.)

MacGyver dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum panelini kullanarak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply