Man with a Plan Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

24 Ekim 2017 tarihinde ilk bölümü CBS kanalında yayınlanmaya başlanarak izleyiciyle buluşturulan Man with a Plan konusu hakkında komedi türü bir dizi olduğunu görülmektedir. Her bir bölümü 30 dakikalık sürelerle ekrana taşınan serinin ilk sezonu 22 bölüm sürmüştür.

Serinin yaratıcıları Jeff Filgo ve Jackie Filgo’dur. İkili daha önce sitcom türündeki birçok projede birlikte çalışmıştı. Dizinin yazar kadrosunda Gus Hickey (A to Z) ve Jordan Reddout (The Muppets) bulunurken, yapımcı kadrosunda Stewart Halpern-Fingerhut (How I Met Your Mother), Mark Gross (Mike & Molly), Suzy Mamann-Greenberg (Seinfeld), Michael Rotenberg (Silicon Valley) gibi isimler ön plana çıkıyor.

Man with a Plan Konu ve Oyuncular

Adam, mutlu evliliği ve 3 çocuğu ile gayet sıradan bir yaşam sürdürmektedir. Fakat eşinin tekrardan iş hayatına geri dönmesi ile bu sıradan hayat rayından çıkar, alt üst olur. Adam, eşi işe başladıktan sonra 3 çocuğu ile her gün tam zamanlı olarak ilgilenmek zorundadır. Bundan böyle Adam, ebeveynliğin hiç bilmediği bir tarafı ile tanışmak zorunda kalmıştır.Man with a Plan oyuncuları kimlerdir? Adam Burns karakterini efsane dizi Friends’in yıldızlarından Matt LeBlanc canlandırıyor. Kendisini son olarak Episodes dizisinde seyretmiştik. Andi Burns rolünde Yes, Dear’dan tanıdığımız Liza Snyder bulunurken, Weeds dizisinden Kevin Nealon ve The Bridge dizisinden Diana Maria Riva da cast ekibinde kendilerine yer buluyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jackie-Jeff Filgo
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Hala Finley
IMDB: 6.7

Buna Göz Atın:  The Odd Couple Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply