Marcella Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 4 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan Marcella dizisi ITV kanalı aracılığıyla izleyici ile buluşturuldu. Serinin iki sezonu bulunuyor ve her iki sezon da 8 bölümden oluşuyor. Her bölümün ortalama gösterim süresi 45 dakika kadar. Marcella konusu bakımından suç, drama ve gizem türlerini işlemektedir.

Dizinin yapımcıları arasında Nicola Larder (Casualty) ve Tony Wood (Coronation Street) bulunuyor. Yapımın senaristliğini ise Hans Rosenfeldt (Bron/Boren) üstleniyor.

Marcella Konu ve Oyuncular

Eski dedektif Marcela Backland, eşinin kendisini iki çocuğuyla beraber terk etmesinden sonra perişan hale düşer. Sonrasında gayrimenkul zengini olan Gibson ailesinin yönetiyor olduğu DTG İnşaat’ta hukuk danışmanı olarak işe başlar. Bundan 11 sene önce henüz çözülmemiş ve tekrardan harekete geçtiği düşünülmekte olan bir seri katil araştırması için Backland’ı baş dedektif ziyaret eder. Böylece eski dedektif Backland, tekrardan eski takımına döner. Dedektif, bir tarafta evliliğini kurtarmaya çalışır, bir tarafta ise kendisini fuhuş ve online arkadaşlık siteleriyle beraber patronların kirli dünyasında bulur.Marcella dizi oyuncuları kimlerdir? Başrol karakterini Anna Friel canlandırıyor. Kendisini American Odyssey ve The Girlfriend Experience dizilerinden hatırlayabilirsiniz. Mark Travis rolünde White Gold kadrosundan Jack Doolan, Jason Backland rolünde Counterpart kadrosundan Nicholas Pinnock ve Sylvie rolünde Camelot kadrosundan Sinead Cusack yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Hans Rosenfeldt
Dizi Türü: Suç
Kanal: ITV
IMDB: 7.4

Buna Göz Atın:  Altered Carbon Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply