Miracle Workers Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

İlk bölümü 12 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan Miracle Workers dizi konusu incelendiğinde absürd bir komedi türünde karşımıza çıkmaktadır. Serinin mini dizi formatında ekrana taşınacağı, sezondaki bölüm sayının altı olacağı açıklanmıştır.

Miracle workers dizi

Dizinin yaratıcısı Simon Rich’tir. Kendisinin romanındaki bir bölüm baz alınarak bu seri uyarlanmıştır. Rich’e senaryo alanında Jason P. Hauser (New Girl), Ryan Case (Modern Family) gibi isimler yardımcı olmaktadır. Dizinin oyuncuları Steve Buscemi ve Daniel Radcliffe ayrıca yapımcı görevlerini üstlenmektedir.

Miracle Workers Konu ve Oyuncular

Miracle Workers konusunu Simon Rich’in “What in God’s Name” isimli romanından alıyor. Craig cennette yaşayan bir melektir. Tanrı’nın buyruklarına uyarak insanların arzularıyla ilgilenmektedir. Mesaisinin uzun olması, yorucu ve stresli iş koşulları Craig’i fazlasıyla zorlamaktadır. Bir de üstüne Dünya’yı vuracak olan büyük bir felaketin önüne geçmesi gerekecektir.Miracle Workers oyuncuları arasında kimler yer alıyor? Dizinin oyuncu kadrosu iki önemli aktörü bir arada bulunduruyor. Tanrı karakterini emektar oyuncu Steve Buscemi canlandırıyor. Kendisinin kariyerinde Fargo, Barton Fink, Reservoir Dogs gibi önemli yapımlar var. Boardwalk Empire dizisinde de kendisini izlemiştik.

Melek Craig rolünde ise Harry Potter ile özdeşleşen Daniel Radcliffe yer alıyor. Radcliffe daha sonrasında Horns, Swiss Army Man, Jungle gibi farklı türdeki filmlerde rol almıştı. Deadpool’dan tanıdığımız Karan Soni ve Janet King’ten Geraldine Viswanathan dizide rol alan diğer önemli isimlerdir.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Simon Rich
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Jon Bass, Sasha Compere, Lolly Adefope, Mike Dunston
IMDB: ?

Buna Göz Atın:  Now Apocalypse Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply