Mrs Wilson Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü BBC tarafından 27 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmaya başlanan Mrs Wilson konusu ele alındığında drama, gizem türlerinde bir seridir. Serinin formatı mini dizi olarak kabul görmüştür. İngiliz dizileri arasındaki yerini alan dizinin ilk ve tek sezonundaki bölüm sayısı üç olacaktır.

Yönetmenlik görevini Richard Laxton üstlenmektedir. Kendisi daha önce Mum, The Mist, River gibi projelerde yer almıştı. Senaryo kısmında ise Tim Crook, Anna Symon ve Alison Wilson gibi isimler çalışıyor.

Mrs Wilson Konusu ve Oyuncuları

Alison Wilson sıradan bir hayatı olan evli bir kadındır. Alison’ın eşi olan Alec ise ünlü bir yazardır. Yazarlığının yanı sıra sır dolu bir yaşamı da bulunmaktadır. Kendisi bir casus olarak İngiltere’ye hizmet vermektedir. Alec’in beklenmedik ölümü sonrasında Alison’ın hayatı birden değişecektir. Ortaya çıkan karanlık sırlar genç kadının peşine düşer.Mrs. Wilson dizi oyuncuları arasında iki oyuncu ön plana çıkıyor. Başroldeki kadın karaktere Ruth Wilson can veriyor. Güzel aktrisi The Affair, Luther gibi dizilerden anımsayabilirsiniz. Game of Thrones’un Jorah’ı Iain Glen ise Alec karakteriyle karşımıza çıkmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Richard Laxton
Dizi Türü: Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Otto Farrant, Fiona Shaw, Keeley Hawes, Patrick Kennedy
IMDB: 7.8 (giriş puanıdır, değişebilir)

Buna Göz Atın:  Shades of Blue Dizi Konusu ve Oyuncuları - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply