New Amsterdam Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Eylül 2018 tarihinde NBC kanalında izleyicinin beğenisine sunulan New Amsterdam konusu ele alındığında dram türünde bir seridir. İlk sezonun en az on bölümden oluşması planlanıyor. Reytinglere göre kanaldan ek bölüm talebi gelebileceğini belirtelim.

Dizinin yazar kadrosunda Eric Manheimer bulunuyor. Zaten dizi kendisinin romanından uyarlanmış. Senaryo alanında bir diğer isim ise David Schulner (Emerald City). Yapımcı kadrosunda Aaron Ginsburg (The 100), Peter Horton (Grey’s Anatomy), Shaun Cassidy (Blue Bloods) gibi yöneticiler yer alıyor.

New Amsterdam Konu ve Oyuncular

Max Goodwin oldukça bilgili bir doktordur. Ancak üstleriyle yaşadığı problemler yüzünden kariyeri sekteye uğramıştır. Amerika’daki en eski devlet hastanesi olarak bilinen Bellevue’de işe başlar. Hastanenin modern çağın gerekliliklerinin gerisinde kalması, düşünce yapısının eski olması gibi nedenler ile Bellevue başarılı bir kurum olarak görünmemektedir. Max Goodwin’in çabalarıyla Bellevue hastanesi ayağa kalkacaktır.New Amsterdam oyuncuları kimlerdir? Oyuncu kadrosunda Max Goodwin karakterini canlandıran Ryan Eggold dikkat çekiyor. Kendisini The Blacklist’ten anımsayabilirsiniz.

Dizide ayrıca Janet Montgomery (Salem), Freema Agyeman (Sense 8), Anupam Kher (Mrs Wilson) gibi oyuncular yer almaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Eric Manheimer, David Schulner
Dizi Türü: Drama
Diğer Oyuncular: Jocko Sims, Tyler Labine, Lisa O’Hare, Zabyrna Guevara
IMDB: 8.0 (Puan değişim gösterebilir)

Buna Göz Atın:  Castle Rock Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply