New Girl Dizi Konusu ve Oyuncuları (2011) – Tanıtım

0

Fox kanalında yayınlanmakta olan sitcom tarzı bir yapım olan New Girl, özellikle gençlik dizileri arasında en çok izlenen dizilerden bir tanesidir. Komedi türündeki bu dizi aynı zamanda romantik olaylara da sahne olmaktadır. Dizi, Golden Globe ve Emmy gibi sayısız ödüle aday olmaya başarmıştır. Sezonlardaki bölüm adetleri şöyle:

  • 1. sezon 24
  • 2. sezon 25
  • 3. sezon 23
  • 4. 5. ve 6. sezonlar 22 bölüm olarak ekrana gelmiştir.

New Girl dizisinin hem yaratıcısı hem de yapmcısı Elizabeth Meriwether (Twilight Cycles, No Strings Attached)’dır. Yapımcı kadrosundaki diğer isimlerden bazıları ise şu şekildedir: Brett Baer (George Lopez, United States of Tara), Peter Chernin (Oblivion, Rise of the Planet of the Apes), Dave Finkel (30 Rock, United States of Tara) ve Jake Kasdan (Sex Tape, Bad Teacher).

New Girl Konusu

Bir anda şarkı söylemeye başlaması ile tanınan sıra dışı güzeller güzeli öğretmen Jess, erkek arkadaşını başka bir kadın ile yakalar ve kendine kalacak yeni bir yer aramaya başlar. Daha önce hiç tanımadığı üç erkeğin kaldığı bir tavan arasında yaşamayan Jess için yeni bir hayat başlayacaktır. Nick, genellikle yalnız kalmayı seven ve hukuk fakültesinden terk bir bezgindir. Schmidt ise kendisini kadınlara bir armağan olarak gören titiz bir iş adamıdır. Winston’da ne yapacağını kendisi de bilmeyen, ancak neye katılsa onu kazanma saplantısı olan eski bir atlettir. Bu tuhaf grup sizce bu yeni kıza alışabilecek mi?

New Girl Oyuncuları

  • Jess Day karakterini Zooey Deschanel (500 Days of Summer, Almost Famous)
  • Nick Miller karakterini Jake Johnson (21 Jump Street, Jurassic World)
  • Schmidt karakterini Max Greenfield (American Horror Story, Veronica Mars)
  • Cece Parekh karakterini Hannah Simone (Oldboy, H+)
  • Winston Bishop karakterini Lamorne Morris (Barbershop: The Next Cut) canlandırıyor.
Buna Göz Atın:  Wrecked Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

New Girl Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Elizabeth Meriwether
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Nasim Pedrad, Megan Fox, Damon Wayans Jr. 
IMDB: 7.7

“New Girl dizi konusu nedir?” sorusuna cevap vermiş olduk. Bir diğer ilgi çekici yapım olan The Son dizi konusu hakkında bilgi almak isterseniz, dizi için hazırladığımız tanıtıma göz atabilirsiniz.

 

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply