Nightflyers Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü bilim kurgu serilerinin yayınlandığı SyFy kanalında 2 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmaya başlayan Nightflyers konusu itibariyle gerilim ve bilim kurgu türlerinde bir dizidir. İlk sezonun toplam on bölümden oluşacağı açıklanmıştır.

Dizi George R.R. Martin’in aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Game of Thrones’ta elde edilen büyük başarıdan sonra bu projeye de önemle yaklaşılmıştı. Uyarlama konusunda sorumluluk Jeff Buhler’a verilirken, Michael Golamco (Grimm) ve Brian Nelson (Altered Carbon) gibi isimler de işin senaryo kısmında yer alıyor.

Nightflyers Konu ve Oyuncular

2093 yılında geçen hikayede bir grup bilim insanı, bu zamana kadar yapılabilen en yüksek teknolojiye ait bir uzay aracıyla zorlu bir yolculuğa çıkar. Bilim insanlarının amacı uzak galaksi ve gezegenlerdeki yaşam formlarını arayıp bulmaktır. Karşılaştıkları tehlikelere karşı zor durumlar içerisinde kalan bilim insanlarının asıl korkmaları gereken şey geminin içindedir.Nightflyers dizi oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Eoin Macken (The Night Shift), Brian F. O’Byrne (Manhunt: Unabomber), Gretchen Mol (Boardwalk Empire), David Ajala (Falling Water), Jodie Turner Smith (The Last Ship)  gibi oyuncuları görmekteyiz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: George R.R. Martin, Jeff Buhler
Dizi Türü: Bilim Kurgu, Gerilim
Diğer Oyuncular: Sam Strike, Angus Sampson, Maya Eshet, Phillip Rhys
IMDB: 6.4 (Giriş puanıdır, değişim yaşanabilir.)

Buna Göz Atın:  Shadow Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply