One Dollar Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 30 Ağustos 2018 tarihinde CBS kanalı üzerinde yayınlanmaya başlanan One Dollar konusu itibariyle gerilim ve drama dallarında bir seridir. Dizinin birinci sezonu için toplamda on bölüm çekilmiştir.

Dizinin yaratıcısı ilk televizyon deneyimini yaşayan Jason Mosberg’dir. Yönetmenlik görevini ise Westworld, The Leftovers gibi dizilerde kısa süreli direktör olarak çalışmış olan Craig Zobel üstlenmektedir. Diğer yazarlara bakıldığında tecrübeli isimlerden oluşmadıklarını görmekteyiz.

One Dollar Dizi Konusu ve Oyuncuları

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı dönemde küçük bir kasabayı merkezine alan dizide, çeşitli cinayetlere bulaşmış farklı kişiler ve bir dolarlık banknotun kendi aralarında el değiştirmesiyle ortaya çıkan gizem ana hikayeyi birbirine bağlayacak.One Dollar oyuncuları arasında Channel Zero, American Horror Story, TURN gibi dizilerden hatırladığımız John Carroll Lynch, First Reformed filmiyle dikkatleri üzerine çekmiş olan Philip Ettinger, Guerrilla ve Collateral dizilerinden Nathaniel Martello-White, The Americans ve The Good Wife dizilerinde kısa süreli yer almış olan Gracie Lawrence bulunmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jason Mosberg, Craig Zobel
Dizi Türü: Gizem, Gerilim, Drama
Diğer Oyuncular: Joshua Bitton, Kirrilee Berger, Christopher Denham, Ashlie Atkinson
IMDB: 5.6 (Puan farklılık gösterebilir)

Buna Göz Atın:  Daredevil Konusu ve Oyuncuları
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply