Outcast Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 20 Mayıs 2016 tarihinde Cinemax (Banshee, The Knick) tarafından yayınlanmaya başlayan Outcast konusu bakımından gerilim ve korku türünde bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk iki sezonu 10’ar bölümden oluşmaktadır. Bölümlerin ortalama gösterim süresi 60 dakika civarındadır.

Dizinin yaratıcısı, yazarı ve yapımcı olarak Robert Kirkman ismini görüyoruz. Kendisi daha önce The Walking Dead’in prodüksiyon ekibinde ve yazar kadrosunda bulunmuştu. Yapımcı kadrosunda bulunan diğer kişilere göz atarsak: Adam Targum (Banshee), Chris Black (Ugly Betty), Jamie Kaye Wheeler (Bates Motel), Barbara D’Alessandro (Army Wives).

Outcast Konusu ve Oyuncuları

Kyle Barnes, geçmişi boyunca korku içinde yaşamış ve doğaüstü varlıklar tarafından rahatsız edilmiş bir adamdır. Çocuk yaşlardayken annesi, daha sonrasında evlendiğinde eşi iblisler tarafından ele geçirilmiştir. Senelerdir uzak kaldığı kasabasına döndüğünde, bu sefer bir çocuğun iblisler tarafından ele geçirilmiş olabileceğine dair haberler alır. Çocuğu kontrol etmek için yanına gittiğinde Rahip Anderson ile tanışır. Rahip Anderson ile birlikte kendi geçmişini ve doğaüstü olayları çözebileceğini düşünür. Tek istediği sıradan bir yaşamdır.


patrick fugitKyle Barnes (Patrick Fugit): Bir türlü gizemli olaylardan kaçmayı başaramayan Kyle Barnes, yaşananlardan dolayı kendisini suçlu hissediyor. Cevaplanması gereken çok soru var. Amacı bu sorulara bir yanıt bulabilmek. Karakteri Patrick Fugit canlandırıyor. Kendisini 2000 yapımı Almost Famous filmden hatırlayabilirsiniz. Oyuncunun rol aldığı diğer yapımlara bakarsak: Gone Girl, Wristcutters: A Love Story, We Bought A Zoo, Saved!.


philip glenisterReverend Anderson (Philip Glenister): Kasabanın rahibi. Kyle Barnes’ın başına gelen olayları hatırlıyor. İblislere ve doğaüstü güçlere karşı inancı var. Onlara karşı mücadele etmeye çalışıyor. Kyle’a yol göstermeye çabalıyor. Outcast oyuncuları arasında bulunan Philip Glenister’ı The Level (6 bölüm), Big School (12 bölüm), Ashes to Ashes (24 bölüm), Life on Mars (16 bölüm). Arzu ederseniz kendisinin rol aldığı The Level dizisi hakkında tanıtım yazımıza göz atabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Warrior Nun Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

Outcast Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Robert Kirkman
Dizi Türü: Korku, Gizem, Gerilim
Diğer Oyuncular: David Denman, Wrenn Schmidt, Reg E. Cathey, Brent Sniper
IMDB: 7.6

Outcast dizi konusu üzerine yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir diğer Cinemax serisi olan Banshee dizisiyle ilgili tanıtımımızı inceleyebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply