Powerless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 2 Şubat 2017 tarihinde NBC kanalı tarafından yayınlanan Powerless konusu bakımından bir DC komedisi olarak karşımıza çıkıyor. Çizgi romandan uyarlanmadığını belirtmek gerekir. Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölüm olarak sipariş edildi. Her bir bölümün gösterim süresi 30 dakikadır.

Dizinin yaratıcısı Ben Quenn (Drive, A to Z). Yazar kadrosuna baktığımızda ise Sabrina Jalees ve Neel Shah gibi isimleri görmekteyiz. My Name is Earl (47 bölüm), Grimm (1 bölüm), Ed (22 bölüm) gibi dizilerin yapımcı kadrosunda bulunan Mark Buckland, Powerless dizisinin iki bölümünde yönetmen olarak görev almıştır. Şimdi ise dizinin hikayesinden bahsedelim.

Powerless Dizi Konusu ve Oyuncuları

Sigortacılık mesleğinde çalışarak yaşamını sürdüren Emily, süper kahramanların suçlulara karşı savaşırken çevreye ve kişilerin mülklerine verdiği zararları tespit etmektedir. Hasar gören alanların sigorta işlemlerini yürütür. Arkadaşlarının gözünde Emily adeta bir süper kahramandır. Olaylara yaklaşımı, durum değerlendirmesi, sunduğu çözümler sayesinde işinin ehli bir sigortacı haline gelmiştir. Süper kahramanların süper güçlere ihtiyaç duyduğu bir gerçek, ancak Emily’nin bu güçlere ihtiyacı yok.

Editör: Powerless dizi konusu, DC’nin ilk komedi yapımı olmasıyla şekilleniyor. Dizi hakkındaki yorum ve eleştirilerin pek olumlu olduğu söylenemez. Ancak DC fanlarının bu yapımı takip etmeleri gerektiğini düşünüyorum.

powerless cast

Soldan sağa: Vanessa Hudgens, Alan Tudyk, Christina Kirk, Danny Pudi

Emily Locke (Vanessa Hudgens): Dizinin merkezindeki isim. Sigortacı rolünde karşımıza çıkıyor. Thirteen, Sucker Punch, Gimme Shelter, The Frozen Ground gibi filmlerde rol almıştır.

Van Wayne (Alan Tudyk): Kendisi birçok animasyon yapımında seslendirme görevini üstlenmiştir. Robot Chicken, American Dad, Young Justice bunlardan bazıları. 

Jackie (Christina Kirk): Oyuncuyu birçok dizi projesinde (The Good Wife, Law&Order) yan rollerde görmüştük. A to Z dizisinden sonra kadrolu olarak katıldığı ikinci dizi. 

Teddy (Danny Pudi): Powerless oyuncuları arasında bulunan Danny Pudi’yi Community (110 bölüm) dizisinden anımsayabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  This is Us Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Powerless Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Ben Queen
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Ron Funches, Jennie Pierson, Atlin Mitchell
IMDB: 6.3 (Puan değişebilir.)

Powerless konusu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca DC dizileri kategorimize göz atabilirsiniz! İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply