Pure Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

İlk bölümü WGN America platformu tarafından 30 Ocak 2019 tarihinde yayınlanmaya başlanan Pure konusu incelendiğinde komedi ve drama türlerinde bir seridir. İlk sezonda toplam altı bölüm bulunmaktadır.

Pure dizisi

Dizinin yaratıcısı Kirstie Swain (Clique) olarak karşımıza çıkmaktadır. Roanna Benn (Doctor Foster), Jen Kenwood (The Midnight Beast), Michael Robins (Mr Selfridge) gibi isimler ise yapımcılar arasındadır.

Pure Dizi Konusu ve Oyuncuları

Marnie Londra’da hayatını sürdüren genç bir kadındır. Psikolojik rahatsızlığından ötürü düşüncelerini kontrol etmekte zorlanmakta ve eylemlerini neden yaptığını çözememektedir. Marnie’nin bu özel durumu kendisini çoğu zaman trajikomik hikayelerin içerisine sokacaktır.Pure dizi oyuncuları arasında başrolde Charly Clive’i izlemekteyiz. Bu proje kendisinin kariyerindeki ilk yapım olma özelliği taşıyor. Charlie karakterini Peaky Blinders’tan hatırladığımız Joe Cole, Shereen karakterini Black Mirror’da izlediğimiz Kiran Sonia Sawar, Amber karakterini ise son olarak MotherFatherSon dizisinde yer almış olan Niamh Algar canlandırıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kirstie Swain
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Anthony Welsh, Doon Mackichan, Jing Lusi, Olive Gray
IMDB: 7.5 (Puan değişim gösterebilir)

Buna Göz Atın:  The Odd Couple Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply