Quantico Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) – Tanıtım

0

Dram, gizem ve suç türündeki Quantico dizisi ABC kanalında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizi ilk olarak 27 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır ve 1. sezon 22 bölüm olarak ekrana gelmiştir. 2. sezonu ile hala yayınlanmaya devam etmektedir.

Joshua Safran (Smash, Gossip Girl) dizinin yaratıcısıdır. Cameron Litvack (Charmed, V), Robert D. Simon (Twin Peaks, Only the Strong), Billy Redner (Family Law, Harry’s Law), Robert M. Sertner (Mistresses, Living in Oblivion) ve Jake Coburn (Arrow, Gossip Girl) dizinin yapımcı kadrosunda yer alan dikkat çekici isimlerden bazılarıdır.

Quantico Konusu ve Oyuncuları

Birbirinden tamamen farklı karakterlerden bir araya gelen bir grup çaylak, ajan olmak üzere eğitilmek üzere FBI’ın Quantico Üssü’nde bir araya geleceklerdir. Her birinin FBI’a katılmak için birbirinden farklı ve geçerli sebepleri vardır. Onlar en iyi ve en parlak çaylaklardan biridir. Fakat ekip üyelerinden birinin yakın gelecekte gerçekleşecek olan ve New York’un 11 Eylül saldırılarından sonra başına gelecek en büyük saldırının arkasındaki isim olması olayları çok farklı şekillendirecektir.

quantico cast

Soldan sağa: Priyanka Chopra, Jake McLaughlin, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Aunjanue Ellis

Alex Parrish (Priyanka Chopra): Dizinin merkezindeki karakter. Fazlasıyla yetenekli, zekasıyla tehlikeli olabilecek biri. Karakteri Hint yapımlarıyla tanınan Priyanka Chopra canlandırıyor.

Ryan Booth (Jake McLaughlin): Daha önce Deniz Kuvvetlerinde görev almış. Alex ile gizli tutmaya çalıştıkları bir ilişkileri var. Oyuncuyu Believe (13 bölüm), Crash (13 bölüm) gibi dizilerden anımsayabilirsiniz.

Nimah Amin (Yasmine Al Massri): Amerikalı bir müslüman. Kendi hedefleri var. Kapalı kutu olarak görülebilecek bir yapıya sahip. Quantico oyuncuları arasında bulunan güzel aktrisi Crossbones (9 bölüm) dizisinden hatırlayabilirsiniz.

Shelby Wyatt (Johanna Braddy): Genç yaşta ailesini yitirmiş. Hırslı bir kişiliğe sahip. Alex ile iyi anlaşıyor. Karakteri The Riches (6 bölüm), Greek (15 bölüm), UnREAL (10 bölüm) gibi dizilerde rol alan Johanna Braddy canlandırıyor.

Buna Göz Atın:  Frontier Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Miranda Shaw (Aunjanue Ellis): Eğitimden geçen 50 kişiden sorumlu olan kişi. Oyuncuyu The Mentalist dizisinden Madeleine Hightower karakteriyle hatırlıyoruz.

Quantico Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Joshua Safran, Logan Slakter
Dizi Türü: Suç, Polisiye, Gizem
Diğer Oyuncular: Graham Rogers, Josh Hopkins, Tate Ellington, Russell Tovey
IMDB: 7.1

Quantico dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler verdik. Arzu ederseniz bir diğer ABC projesi olan The Catch dizisiyle ilgili hazırladığımız tanıtıma göz atabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply