Room 104 Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 28 Temmuz 2017 tarihinde, dizi sektörüne yön veren yapımlara sahip HBO kanalından yayınlanan Room 104 konusu bakımından komedi içeren bir antoloji ve dram dizisidir. Alışılmışın dışında olan bu yapım, dizi formatına yeni bir bakış açısı getirdi. Dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor. İkinci sezon ise 2018 yılında izleyiciye sunulacak.

room 104

Dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Jay Duplass ve Mark Duplass kardeşler üstlenmektedir. Duplass kardeşleri Cyrus, The Puffy Chair, ‘Jeff, Who Lives at Home’ filmlerinden tanımaktayız. Dizi, her bölüm farklı karakterleri konu almakta. Bu konuda Black Mirror ile bir benzerlik kurabilmekteyiz.

ROOM 104 KONUSU VE OYUNCULARI

Dizi, şimdiye kadar 12 hikâyeden oluşmakta. Bütün olaylar 104 numaralı bir otel odasında geçiyor. Her bölüm başka oyuncular rol alıyor ve başka konular işleniyor. İzleyiciye, her bölüm, kısa film tadı veriyor. Aynı zamanda dizi, izleyiciye büyük bir gerilim aktarıyor. Dizi sektörüne hızlı ve farklı girişi ile diziseverlerin onayını ve ilgisini kazanan Room 104, izleyicilere düşünmeleri için ve izleyicilerin, hayal güçlerini kullanarak sonu oluşturması için fırsat veriyor.

room 104

Room 104 oyuncuları arasında farklı isimler yer alıyor. Black Mirror dizisinden aşina olduğumuz üzere her bölümün oyuncu kadrosu başka oyunculardan oluşuyor. Dizide şu ana kadar rol almış, ön plana çıkan bazı oyunculara göz atarsak:

  • Karan Soni (Deadpool)
  • Jennifer Lafleur (Billions)
  • Hugo Armstrong (Stitchers)
  • Clark Duke (Two and a Half Men, The Office)
  • Spencer Garrett (Aquarius)
  • Keir Gilchrist (Atypical)
  • Tony Todd (The Flash)
  • Dendrie Taylor (Jarhead, Out of the Furnace)

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jay Duplass, Mark Duplass
Dizi Türü: Drama, Gizem
Kanal: HBO
IMDB: 6.5 (Puan değişebilir)

Room 104 dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler verdik. İyi seyirler!

Buna Göz Atın:  Bates Motel Dizi Konusu ve Oyuncuları - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply