Search Party Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 17 Kasım 2017 tarihinde TBS (The Detour, Wrecked) kanalı tarafından yayınlanmaya başlanan Search Party konusu ve türü incelendiğinde kara komedi, gizem ve drama temalı bir seridir. Dizinin ilk ve ikinci sezonu 10’ar bölümden oluşmaktadır. Bölümler ortalama 22-24 dakikalık sürelerle ekrana taşınmaktadır.

Serinin yaratıcıları arasında Fort Tilden filminde birlikte çalışmış olan Sarah-Violet Bliss ve Charles Rogers, oyunculuğun yanı sıra yazarlık, yapımcılık ve seslendirme sanatçılığı görevlerini de başarıyla üstlenen Michael Showalter bulunuyor. Yapımcı kadrosunda ise Tony Hernandez (Louie), Jake Fuller (Broad City), Ryan Cunningham (Horace and Pete), Grace Johnson (Nobodies), Brittney Segal (Girlboss) gibi isimler öne çıkıyor.

Search Party Dizi Konusu

Search Party dizisi

New York’ta yaşamını sürdüren Dory, varlıklı bir kadının asistanı olarak çalışmaktadır. Arkadaşı Chantal’ın gizemli bir şekilde kaybolduğu öğrendikten sonra arkadaşını aramaya karar verir. Ancak bu araştırmayı tek başına yürütmesi pek kolay değildir. Bu yüzden yakın dostlarını bu arama operasyonuna dahil etmeye karar verir. Sevgilisi Drew, eski sevgilisi gazeteci Julian, tasarımcı Elliot ve aktris Portia ekibe katılır. Chantal’ın bulunması için her şey hazırdır, ancak peşi sıra gizemli ve tuhaf olaylar meydana gelir. Search Party’i bir kara komedi olarak kabul edebiliriz.

Search Party Oyuncuları


Dizinin oyuncu kadrosunda başrolde Alia Shawkat var. Dory karakterini canlandıran oyuncuyu Arrested Development kadrosundan hatırlıyoruz. Drew karakteriyle karşımıza çıkan John Reynolds’u ise Stranger Things’te izlemiştik. Portia rolünde Meredith Hagner (Younger), Elliot rolünde Brandon Michael Hall (The Mayor) ve Julian rolünde Brandon Michael Hall yer alıyor.

Diğer Bilgiler 

Yönetmen-Yazar: Charles Rogers
Dizi Türü: Gizem
Diğer Oyuncular: Ron Livingston, Clare McNulty, Christine Taylor
IMDB: 7.4

Buna Göz Atın:  The Loch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply