Shots Fired Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 22 Mart 2017 tarihinde FOX’ta yayınlanmaya başlayan Shots Fired konusu bakımından polisiye bir drama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonunun toplam 10 bölümden oluşması planlanıyor. Bölümlerin ekrandaki gösterim süresi ortalama 44 dakikadır.

Diziyi ortaya çıkaran kişiler Gina Prince ve Reggie Rock Bythewood. Karı koca olarak dizinin yaratıcı pozisyonunda bulunuyorlar. Dizinin yapımcıları arasında ise şu isimleri görmekteyiz:

  • Mick Betancourt (Wicked City, Chicago Fire)
  • Francie Calfo (Genius, Empire)
  • Marissa Jo Cerar (The Fosters)
  • Brian Grazer (24, A Beautiful Mind)
  • Suzanne Lauer-Maltby (Turn, Castle)
  • Jeff Stetson (Containment)

Shots Fired Konusu ve Oyuncuları

Güney Carolina sınırları içinde bulunan küçük bir kasaba olan Gate Station’da, siyahi bir polis memuru tarafından beyaz bir çocuk vurularak öldürülmüştür. Polis memurunun silahını dört kez ateşlemesi, bu cinayetin aslında başka bir anlam taşıyabileceğinin göstergesidir. Bu dava için genç avukat Preston Terry ve deneyimli müfettiş Ashe Akino görevlendirilir. İkilinin soruşturmayı sonuçlandırabilmesi için ipuçlarını takip etmesi gerekecek, fakat bu takibi zorlaştıran bir dizi olaylar karşılarına çıkacaktır.Preston Terry (Stephan James): Soruşturma için görevlendirilen avukat. Mesleğinde oldukça yeni, bu yüzden bazı acemilikler yapabiliyor. Ancak müthiş bir idealizme sahip. Kendisine göre gerçeğin rengi yok… Oyuncu daha önce Race ve Selma gibi filmlerde rol almıştı.

Ashe Akino (Sanaa Lathan): Soruşturmanın müfettişi. Adalet Bakanlığı’nı temsil ediyor. Ayrıca eski bir polis. Karakteri Love&Basketball, Blade, Something New gibi filmlerde rol alan Sanaa Lathan canlandırıyor.

Sarah Ellis (Conor Leslie): Vali Patricia Eamons’ın danışmanı. Soruşturmayı yakından takip eden valiyi sürekli bilgilendiriyor. Ayrıca Preston Terry ile aralarında bir ilişki oluşuyor. Shots Fired oyuncuları arasında bulunan Conor Leslie’yi The Man in the High Castle, Klondike, Revenge gibi dizilerden anımsıyoruz.

Buna Göz Atın:  Deadly Class Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Lieutenant Breeland (Stephen Moyer): Cinayet gerçekleştikten sonra olay yerindeki ilk incelemeyi yapan kişi. Teğmen statüsünde. Karakteri True Blood dizisinden hatırladığımız Stephen Moyer canlandırıyor.

Shots Fired Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Reggie Rock Bythewood, Gina Prince Bythewood
Dizi Türü: Drama, Suç, Polisiye
Diğer Oyuncular: Will Patton, Helen Hunt, Tristan Mack Wilds, Aisha Hinds
IMDB: 6.3

Shots Fired dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler verdik. Suç dizilerinden hoşlanıyorsanız bir diğer önerimiz Quantico olacaktır. Buraya tıklayarak Quantico dizisi hakkındaki tanıtımımızı inceleyebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply