Sick Note Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 7 Kasım 2017 tarihi itibariyle Sky One üzerinde yayınlanmaya başlayan, Rupert Grint’in başrolünde yer aldığı Sick Note konusu bakımından komedi türünde bir seridir. İlk sezonu altı bölümden oluşan dizinin ikinci sezon aldığını belirtelim. İkinci sezondaki bölüm sayısı sekiz adet olarak düşünülüyor. Bölümlerin ortalama süresi otuz dakika civarındadır.

Serinin yaratıcıları Nat Saunders (Trollied) ve James Serafinowicz olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Matt Lipsey (Man Down) oturuyor. Yapımcı kadrosunda öne çıkan isimler:

  • Sarah Fraser
  • Jo Sargent (Miranda)
  • Scott Aukerman (Shark Tale)
  • David Jargowsky

Sick Note Konusu ve Oyuncuları

Hayat herkes için olağan zorluklar taşır, ancak Daniel Glass’un durumu biraz daha farklı. Başarısız bir ilişki, patron sözünden çıkılamayacak bir iş ve bunların üstüne doktorlar tarafından kendisine konulan yanlış bir teşhis. Doktor Ian Glennis’in hastasına ölümcül bir hastalığa yakalandığını söylemesiyle başlayan olaylar, Daniel’in gerçeği öğrendiğinde durulmayacaktır. Çünkü bu durum Daniel’ın elindeki tek kozdur. Bütün bu hikayesiyle Sick Note dizisi Türk usulü bir komediye benziyor.Sick Note dizi oyuncuları kimlerdir? Harry Potter’ın yıldızı Rupert Grint’i başroldeki karakterle izleme fırsatı buluyoruz. Harry Potter’dan sonra bir türlü üst seviye yapımlarda göremediğimiz oyuncuyu Snatch dizisindeki rolüyle hatırlayabilirsiniz. Beceriksiz doktor rolünde Nick Frost var. Son olarak Into the Badlands kadrosunda izlediğimiz İngiliz oyuncunun yanı sıra Lindsay Lohan ve Pippa Bennett-Warner da cast ekibinde kendilerine yer buluyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Nat Saunders, James Serafinowicz
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Marama Corlett, Karl Theobald, Don Johnson, Belinda Steward-Wilson
IMDB: 6.1 (Giriş puanıdır, değişim yaşanabilir.)

Buna Göz Atın:  Flaked Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply