Siren Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 29 Mart 2018 tarihinde FreeForm tarafından yayınlanan Siren konusu bakımından fantastik ve drama türlerinde bir seridir. İlk sezon on bölümden oluşmaktadır. İkinci sezondaki bölüm sayısının en az on altı olması beklenmektedir.

Siren dizi

Serinin yaratıcısı Eric Wald ve Dean White (The 100) olarak karşımızı çıkıyor. Yapımcılar arasında Peter Lhotka (Level Up), Karen Mayeda Vranek (Sacred Lies), Brad Luff (Parker) gibi isimler yer alıyor.

Siren Dizi Konusu ve Oyuncular

Bristol Cove kasabasının sakinleri mitlerden beslenmektedir. Eskiden bu bölgede deniz kızlarının yaşadığına inanılmaktadır. Gizemli bir kızın ortaya çıkmasıyla birlikte bu mitlerin aslında gerçek olduğu anlaşılacaktır. Geçmişte yaşanmış olan büyük savaş tekrarlanmak üzeredir.Siren dizi oyuncuları arasında Alex Roe’yu Ben karakteriyle izlemekteyiz. Kendisi son olarak Forever My Girl isimli filmde rol almıştı. Ryn karakterini Game of Thrones’tan Eline Powell, Maddie karakterini yine Game of Thrones’tan Fola Evans Akingbola, Xander karakterini ise Lucifer dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış olan Ian Verdun canlandırmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Eric Wald
Dizi Türü: Fantastik, Drama
Diğer Oyuncular: Rena Owen, Curtis Lum, Tammy Gillis, Hannah Levien
IMDB: 7.1 (Puan farklılık gösterebilir)

Buna Göz Atın:  Carnival Row Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019)- Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply