SMILF Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 5 Kasım 2017 tarihinde Show Time üzerinde yayınlanmaya başlanan SMILF konusu ve hikayesi bakımından komedi türünde bir dizidir. Dizinin ilk sezonunun on bölümden oluşması planlanmaktadır. Bölümler ortalama 30 dakikalık sürelerle ekrana gelmektedir.

Serinin yaratıcısı aynı zamanda başrol oyuncusu olan Frankie Shaw’dur. 2015 yılında yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendiği aynı isimdeki kısa filmi görücüye çıkan Shaw, bu sefer projesini dizi olarak ekrana taşıma kararı aldı. Yapımcı kadrosunda ise Lee Eisenberg (The Office), Michele Greco (Mad Men), Gene Stupnitsky (Hello Ladies), Nancy Kirhoffer (The Prestige), Michael London (The Magicians) gibi isimler yer alıyor.

SMILF Konusu ve Oyuncuları

Bridgette için hayat pek kolay değildir. Genç yaşında bekar kalan Bridgette, çocuk sahibi bir anne olarak hayallerinin peşinden koşmaya çalışır. Ancak çoğu zaman işler beklediği gibi gitmez. İlişki ve kariyer hedeflerine ulaşma arzusuyla yola çıkan Bridgette’ın karşısına yaşamın acı gerçekler çıkacaktır.SMILF dizi oyuncuları kimlerdir? Dizinin başrolünde Frankie Shaw var. Kendisini nereden hatırlıyorum diyenler varsa, Mr. Robot dizisinde Shayla karakterini canlandırmıştı. Ayrıca Blue Mountain State geçmişi de bulunuyor. Diğer bir dikkat çeken isim ise Miguel Lopez. Rafi rolüyle karşımıza çıkan oyuncuyu The Strain dizisinde tanımaya başlamıştık. Southpaw filminde de rol almıştı. Son olarak Tutu karakterine SMILF oyuncuları arasında bulunan Rosie O’Donnell can veriyor. Oyuncu ve yapımcı sıfatlarıyla farklı türdeki projelerde yer alan O’Donnell soundtrack çalışmalarıyla da biliniyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Frankie Shaw
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Anna Chanel Reimer, Alexandra Mary Reimer, Mia Kaplan, Kimberley Crossman
IMDB: 6.3 (Giriş puanıdır, değişim yaşanabilir.)

Buna Göz Atın:  Wrecked Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply