Somewhere Between Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 24 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan, ABC dizisi olarak ekranlara giren Somewhere Between konusu bakımından dram ve trajedi türünde bir hikâye ile karşımıza çıktı. Dizinin ilk sezonunda 10 bölüm bulunacağı kararı alındı.

Dizinin senaristi olarak karşımıza Stephen Tolkin çıkıyor. Kendisini daha önce Legend Of The Seeker ve Brothers And Sisters dizileri ile tanımıştık. Tolkin’e senaryo kısmında Ran Choi yardımcı oluyor. Yönetmen koltuğunda ise dört farklı ismi bir arada görüyoruz. Duane Clark (Helix, APB), David Frazee (Flashpoint), Mathias Herndl (Wayward Pines) ve Michael Nankin (Hell on Wheels).

Somewhere Between Konusu ve Oyuncuları

Dizi, Laura Price adındaki bir kadını merkeze almaktadır. Eşi ve kızı ile durağan ve mutlu bir hayatı olan kadın için işler bir anda değişir. Yaşadığı şehirdeki bir seri katilin kurbanı, Laura’nın kızı Serena olmuştur. Bu olayın üzerine kadın intihar girşiminde bulunur. Aynı zamanda aynı yerin birkaç metre uzağında eski dedektif olan Nico da okyanusa atılarak öldürülmek üzeredir.

İki olay da gerçekleşir fakat bu iki kişi de ölmez. Sudan çıktıklarında ise kendilerini, Serena’nın ölümünden tam 8 gün öncesinde bulurlar. Laura ya eline geçen bu fırsat ile yazılmış tarihi değiştirip kızı Serena’nın hayatını kurtaracaktır ya da tarih tekerrür edecektir.Somewhere Between oyuncuları arasında şu isimler yer alıyor:

  • Laura Price karakterini Paula Patton (Warcraft, Deja Vu)
  • Tom Price karakterini JR Bourne (Teen Wolf)
  • Nico Jackson karakterini Devon Sawa (Nikita)
  • Kendra Sarneau karakterini Samantha Ferris (Supernatural)
  • Ruby Jackson karakterini Imogen Tear (The 100)
  • Jenny karakterini Carmel Amit (Mistresses)
  • Glenn Kupner karakterini Daniel Bacon (Supernatural, Arrow) canlandırıyor.
Buna Göz Atın:  God Friended Me Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Stephen Tolkin
Dizi Türü: Gerilim, Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Aria Birch, Rebecca Staab, Greyston Holt, Catherine Barroll
IMDB: 5.7

Somewhere Between dizi konusu ve oyuncuları hakkında çeşitli bilgiler verdik. Gizem-Gerilim türündeki dizilerden hoşlanıyorsanız buraya tıklayarak diğer yabancı dizi tanıtımlarına göz atabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply