Speechless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 21 Eylül 2016 tarihinde ABC tarafından yayınlanan Speechless konusu bakımından bir Amerikan sitcom’u. İlk sezonu için toplam 23 bölüm sipariş edildi. Her bir bölüm 30 dakikalık gösterimlerle ekrana geliyor. Dizinin ikinci sezon onayı aldığını belirtelim.

Dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda yapımcı olan Scott Silveri, Friends ve Go On gibi dizilerde aynı görevleri üstleniyordu. Diğer yapımcılar arasında öne çıkan isimler şöyle: Ryan Janata (New Girl, The Grinder), Jake Kasdan (Freaks and Geeks, Fresh Off The Boat), Megan Mascena Gaspar (JAG, New Girl), Melvin Mar (Shades of Ray).

Speechless Dizi Konusu ve Oyuncuları

DiMeo ailesinin her bir ferdinin ayrı özellikleri bulunuyor. Britanyalı anne Maya, ailesini her koşulda düşünen baba Jimmy, zekasıyla ön plana çıkan Ray, atletik bir yapıya sahip Dylan ve mizah ustası J.J. bu ailenin bireyleri. Ailenin karşılaştığı sorunlar karşısında birlik olması şart. Takım çalışmasıyla her türlü problemin üstesinden gelebilirler. Yaşadıkları yeri değiştirerek daha zengin bir bölgeye taşınmalarıyla yaşamları değişmeye başlayacaktır.


minnie driverMaya DiMeo (Minnie Driver): Çocuklarını koruyan kollayan bir anne figürü. Karakteri Minnie Driver canlandırıyor. Bir kez Oscar’a aday olmuş ve çeşitli film festivallerinden 9 ödülle dönmüş önemli bir oyuncu. Kendisini şu yapımlardan anımsayabilirsiniz: The Riches (20 bölüm), About A Boy (33 bölüm), Grosse Pointe Blank, The Milky Way, Good Will Hunting, Sleepers, Beyond the Lights, Return to Me, An Ideal Husband, Return to Zero, Circle of Friends.


john ross bowieJimmy DiMeo (John Ross Bowie): Aile babasını canlandırıyor. Speechless oyuncuları arasında bulunan John Ross Bowie’yi The Big Bang Theory dizisinden hatırlayabilirsiniz. Rol aldığı diğer yapımlar arasında şunlar bulunuyor: Chasing Life (7 bölüm), Childrens Hospital (6 bölüm), Episodes (5 bölüm), Fress of the Boat, Veep, The Exes, Bones, Burn Notice, Weeds, Glee.

Buna Göz Atın:  Legend of The Seeker Dizi Konusu ve Oyuncuları (2008) - Tanıtım


Speechless Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Scott Silveri
Dizi Türü: Sitcom, Komedi
Diğer Oyuncular: Mason Cook, Micah Fowler, Kyla Kenedy, Cedric Yarbrough
IMDB: 7.7

Speechless dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum panelini kullanarak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply