Stargirl Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) – Tanıtım

0

The CW kanalı ağırlıklı olarak fantastik gençlik dizilerine yer veren bir oluşum. Bu sefer 2020 yılı dizilerine bir yenisi daha ekledi. DC Comics karakteri Stargirl konu aldığı dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak. Dizinin yapımcı kadrosunda Arrow, Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl gibi diğer DC dizileri içinde görev almış olan Greg Berlanti bulunuyor.

Stargirl dizi poster

Yönetmen-Yazar : Greg Berlanti
Tür : Fantastik, Macera
Süre : 45 dakika
Yayın Tarihi : 18 Mayıs 2020
Platform : CW
IMDb Puanı : 7.4
Liste Medya Puanı : 3 out of 5 stars (3 / 5)

 

Stargirl Dizi Konusu

Courtney’in yaşamı dışarıdan bakıldığından oldukça iyi gözükmektedir; ta ki Los Angeles’tan Nebraska’ya taşınana kadar. Nebraska’daki yeni hayatına adapte olmaya çalışırken, bir yandan da lisedeki arkadaşlarıyla iletişimi kurmaya çalışmaktadır. Annesinin yeni eşi, yani üvey babasıyla ilgili keşfettiği bir gerçek Courtney’i tamamen değiştirecektir. Üvey babası bir zamanlar süper kahramanlarla çalışmıştır. O zamanlardan kalan bir kostüm bulan genç kız, Injustice Society of America adındaki bir gruba dahil olacak ve süper kahraman ekibinde aktif bir rol oynayacaktır.Stargirl dizisi oyuncuları aşağıdaki tabloda yer alıyor:

Oyuncu Adı Karakter Adı Tanındığı Yapımlar
Brec Bassinger Courtney Legends of Tomorrow
Amy Smart Barbara Justified, MacGyver, Shameless
Luke Wilson Pat Room 104
Neil Jackson Jordan Grantchester, Absentia
Yvette Monreal Yolanda Matador, The Fosters
Anjelika Washington Beth Runaways, Young Sheldon
Jake Austin Walker Henry Rectify
Chris James Baker Brainwave Ozark, True Detective, Agents of Shield, Rookie

 

Dizi Yorumu

Öncelikle dizinin klasik CW projelerinden pek bir farkı olmadığını belirtmek gerekir. Klişeler fazlasıyla kullanımda. DC dizilerinde rastlanan basitlik burada da karşımıza çıkıyor. Kurgunun bir yerden sonra ilerlemesi zor gibi. Ayrıca görsel efektler bütçe sıkıntısından dolayı basite indirgenmiş. Kemik izleyici kitlesi kazanırsa en az üç sezon ömrü olduğu düşünülebilir.

Buna Göz Atın:  The Deuce Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply