Suburra Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Gerek Marvel ortaklığıyla, gerek ise orijinal serileriyle gündem olmayı başaran Netflix, 6 Ekim 2017 tarihi itibariyle bir diğer yeni projesini yayınladı. Netflix’in İtalyan orijinal serisi olan Suburra dizi konusu itibariyle 2015 yılında aynı isimle yayınlanan sinema filminin izlerini taşıyor. Dizi Amerika’da Blood on Rome, İtalya’da ise La Serie isimleriyle yayınlanmaktadır. İlk sezon için toplam 10 bölüm sipariş edilirken, bölümlerin ekrandaki gösterim süresi ortalama 43 ile 60 dakika arasında değişmektedir.

Dizinin yazar kadrosunda Carlo Bonini, Giancarlo De Cataldo, Daniele Ceserano, Barbara Petronio gibi isimler bulunuyor. Yönetmen ve yapımcı grubu da yerel isimlerden oluşmaktadır. Hepsinin ortak özelliği ise sinema filmi Suburra’da beraber çalışmış olmaları olarak karşımıza çıkıyor.

Suburra Dizi Konusu ve Oyuncuları

Dizi 2015 yılında vizyona giren filmde anlatılan olayların öncesini konu alıyor. Samuray ismindeki yeraltı örgüt liderinin eli güçlüdür. Politikacılara kolaylıkla ulaşıp, onlar üzerindeki nüfuzunu kullanabilmektedir. Samuray’ın bir arazi için anlaşmaya çalıştığı sırada çeteler arasındaki gerilim artar. Yozlaşmış politikacılar, Vatikan, mafyalar ve fırsattan yararlanmak üç küçük suçlu büyük savaşa sürüklenmektedir.

Suburra dizi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ise şöyledir:

  • Number 8 karakterini Alessandro Borghi
  • Spadino karakterini Giacomo Ferrara
  • Lele karakterini Eduardo Valdarnini
  • Sara Monaschi karakterini Claudia Gerini
  • Amedeo Cinaglia karakterini Filippo Nigro
  • Samurai karakterini Francesco Acquaroli
  • Manfredi Anacleti karakterini Adamo Dionisi canlandırmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Daniele Cesarano, Barbara Petronio
Dizi Türü: Suç
Kanal: Netflix
IMDB: 8.3 (Giriş puanıdır, büyük ihtimalle değişecektir.)

Suburra: La Serie konusu hakkındaki tanıtımımız sona erdi. Suç temalı yabancı dizilere veya Netflix dizilerine ilgi duyuyorsanız aşağıdaki linklere tıklayarak bu türlerdeki onlarca dizinin tanıtımına erişebilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Znaki Dizi Konusu ve Oyuncuları (Tanıtım) - 2018
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply