Sun Records Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 23 Şubat 2017 tarihinde CMT tarafından yayınlanan Sun Records konusu bakımından bir biyografi niteliğinde karşımıza çıkıyor. Bol bol müzik, rock’n roll ve ünlü sanatçıların yükselişleri dizide anlatılacak. Dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak sipariş edilmiştir.

Dizinin yapımcı kadrosunda farklı isimleri görmekteyiz. Jayson Dinsmore (Johnny Cash: American Rebel), Charles Heit (Lost Girl), Emily Mauro (Scream Queens, Texas Rising, Sirens), Joanne Rubino (Hatfields & McCoys), Christina Varotsis (Shameless, The Rite) dizinin prodüksiyon ekibinde yer alıyor. Yazarlar ise Leslie Greif (2 bölüm), Colin Escott (2 bölüm), Charles Heit (1 bölüm) ve Floyd Mutrux (1 bölüm).

Sun Records Dizi Konusu ve Oyuncuları

Sam Philips önemli bir müzik yapımcısıdır. Amerika’da müzik kültürü yükselmekte ve Rock’n Roll akımı insanlar tarafından benimsenmeye başlamaktadır. Durum böyle olunca bu kültür içinde yeni yüzler belirmeye başlayacaktır. Johnny Cash ve Elvis Presley gibi yıldızların Sam Philips ile olan ilişkisi, müzik sektöründe nasıl yükseldikleri gibi konular dizinin dinamiğini oluşturuyor.


drake milligan elvisElvis Presley (Drake Milligan): Dizide Elvis’i canlandırıyor. 2014 yılında çıkarılan, 16 dakikalık bir kısa film olan Nobody filminde Elvis Presley’i oynamış ve performansıyla büyük beğeni kazanmıştı. Nobody’nin Twister Awards organizasyonunda drama dalında en iyi kısa film ödülünü kazandığını belirtelim.


kevin fonteyneJohnny Cash (Kevin Fonteyne): Dizide ünlü yıldız Johnny Cash’i canlandırıyor. Sun Records oyuncuları arasında bulunan Kevin Fonteyne’nin daha önce rol aldığı diziler arasında şunlar bulunuyor: Masters of Sex (3 bölüm), Melissa & Joey (10 bölüm), Bones (1 bölüm), Criminal Minds (1 bölüm).


keir o'donnellDewey Philips (Keir O’Donnell): Rock’n Roll’un popülerlik kazanmasına yardımcı olmuş bir söz yazarı ve dj. Bu karakteri Keir O’Donnell canlandırıyor. Kendisini şu yapımlardan anımsamaktayız: Fargo (5 bölüm), United States of Tara (7 bölüm), Sons of Anarchy (4 bölüm), American Sniper, Dawn of The Planet of the Apes, A Case of You.

Buna Göz Atın:  Shots Fired Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım


chad michealSam Philips (Chad Micheal Murray): Dizide, Elvis ve Johnny Cash gibi isimlerin parlamasını sağlayan yapımcı Sam Philips’i canlandırıyor. Oyuncunun rol aldığı önemli yapımlar ise şöyle sıralanabilir: Agent Carter (14 bölüm), Chosen (12 bölüm), One Tree Hill (131 bölüm), Dawson’s Creek (12 bölüm), Gilmore Girls (11 bölüm).


Sun Records Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Colin Escott, Leslie Greif
Dizi Türü: Müzik, Biyografi, Drama
Diğer Oyuncular: Margaret Anne Florence, Billy Gardell, Jennifer Holland, Christian Less
IMDB: 7.6 (Giriş puanıdır, değişebilir.)

Sun Records dizi konusu hakkında belirtmek istedikleriniz varsa yorum panelini kullanabilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply