Superstition Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 20 Ekim 2017 tarihinde SyFy tarafından yayınlanacak olan Superstition konusu bakımından gizem, fantastik ve drama türlerinde bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşması planlanıyor.

Dizinin yazar kadrosunda aynı zamanda başrol oyuncusu olan Mario Van Peebles bulunuyor. Ayrıca Laurence Andries (Supernatural), Brusta Brown (Dominion), Robert Campagna (Breaking Ground), John Mitchell Todd (Defiance), Joel Anderson Thompson (Battlestar Galactica) diğer senaristlerdir.

Superstition Dizi Konusu ve Oyuncuları

Superstition konu olarak gizemli Hasting ailesini ele alıyor. Georgia’daki bir cenaze evinin sahibi olan Hasting ailesi, kasabadaki gizli tutulan sırların bekçisi ve karanlık tarihin koruyucusu konumundadır. Kasabanın paranormal aktivitelere, doğaüstü varlıklara, korkutucu köşklere ve diğer bölgelerde pek rastlanmayan sıradışı olaylara ev sahipliği yaptığı da bilinmektedir. Hasting ailesi bütün bu tehditlere karşı bölgelerini koruyabilmek adına yeteneklerini kullanacak, gün ışığına çıkmamış mistik güçlerini sergileyecek ve kötülüğe karşı galip gelmeye çalışacaktır.Superstition oyuncuları arasında başrolde Mario Van Peebles’i görüyoruz. Kendisi dizide Isaac Hastings karakterine hayat veriyor. Oyuncuyu Damages, All My Children gibi dizilerin yanı sıra Muhammed Ali’nin hayatını anlatan Ali filminde Malcolm X rolünde izlemiştik. Dizide yer alan bir diğer oyuncu Brad James. Dizide Calvin karakterini canlandırıyor. Hart of Dixie, NCIS: New Orleans gibi dizilerde konuk oyuncu olarak bulunmuştu.

Van Peebles ve James’e ek olarak dizide Demetria McKinney (House of Payne), Robinne Lee (Being Mary Jane), W. Earl Brown (Preacher, Deadwood, True Detective) gibi oyuncular bulunmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Laurence Andries, Brusta Brown, Robert Campagna
Dizi Türü: Gizem, Drama, Gerilim
Kanal: SyFy
IMDB: 5.6 (Giriş puanıdır, artış veya azalış gösterebilir.)

Buna Göz Atın:  Gunpowder Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Superstition dizi konusu nedir sorusuna yanıt verdik. Ayrıca dizi oyuncularına göz attık. Yorumlarınızı panelden gerçekleştirebilirsiniz. Gizem, gerilim ve drama türündeki dizilerden hoşlanıyorsanız aşağıda verdiğimiz linklere tıklayabilir, bu türdeki yabancı dizilerin tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply