SWAT Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 2 Kasım 2017 tarihinde CBS kanalında yayınlanmaya başlayan SWAT dizi konusu bakımından suç, polisiye ve aksiyon türlerinde bir dizidir. Dizi, aynı isimli sinema filminden televizyona uyarlanmıştır. 1975 yılında S.W.A.T. adında bir seri daha bulunmaktaydı. İlk sezonun en az sekiz bölümden oluşması beklenirken, bölüm sayısının ileride arttırabileceği ve tam sezon onayı alabileceği konuşulmaktadır. Bölümlerin ekrandaki ortalama gösterim süresi 43 dakika civarındadır.

Diziyi televizyona uyarlayan isimler arasında Shawn Ryan (Timeless, Lie to Me) ve Aaron Rahsaan Thomas (CSI: NY, Sleepy Hollow) bulunuyor. Yapımcı kadrosuna baktığımızda ise Billy Gierhart (Agents of Shield, Sons of Anarhcy), Craig Gore (Chicago P.D.), Paul F. Bernard (Leverage, Colony), Brian George (The Big Bang Theory, Training Day), Alison Cross (The Good Fight) gibi isimleri görmekteyiz.

SWAT Konusu ve Oyuncuları

S.W.A.T. dizi konusu nedir? Dizinin merkezinde Daniel Hondo Harrelson isimli bir teğmen bulunuyor. Los Angeles’ta doğup büyüyen teğmen Harrelson, şehirdeki artan suç oranına bir çözüm getirebileceği umuduyla iyi eğitimli kolluk kuvvetlerinden oluşan bir birimin başına getirilir. Sokaklardaki tecrübesi ve ekip arkadaşlarına karşı olan sorumluluğu onu önemli bir noktaya getirmiştir.

SWAT Dizi konusu

SWAT oyuncuları arasında başrolde Shemar Moore yer alıyor. Kendisini Criminal Minds dizisinden tanıyoruz. Dizide ayrıca Stephanie Sigman (Narcos), Kenny Johnson (Bates Motel), Lina Esco (Kingdom), David Lim (Quantico), Patrick St. Esprit (Sons of Anarchy), Jay Harrington (Hot in Cleveland) gibi oyuncular da bulunuyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Shawn Ryan, Aaron Rahsaan Thomas
Dizi Türü: Aksiyon, Suç, Polisiye
Kanal: CBS
IMDB: 5.9 (Puan değişim gösterebilir.)

Buna Göz Atın:  Oasis Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Detaylı Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply