Swedish Dicks Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 2 Eylül 2016 tarihinde bir internet kanalı olan ViaPlay üzerinde yayınlanmaya başlanan Swedish Dicks konusu bakımından bir suç komedisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. İkinci sezondaki bölüm sayısının 7 ile 10 arasında değişebileceği belirtiliyor. Bölümlerin ortalama gösterim süresi 30 dakika civarındadır.

Dizinin yaratıcıları Andrew Lowery ve Peter Settman. Lowery aktörlük kariyerinin ardından üç filmde yapımcı ve senarist görevleriyle yer almıştı. Settman ise ağırlıklı olarak İskandinav dizi ve filmlerinde senaristlik yapan bir isim. Dizinin yönetmenliğini yine yerel yapımlarda çalışmış olan Jon Holmberg üstleniyor. Yapımcı kadrosunun neredeyse tamamı kuzeylilerden oluşuyor.

Swedish Dicks Konusu ve Oyuncuları

Filmlerde dublör olarak çalışmış Ingmar Andersson ve ortalama bir DJ olarak yaşamını devam ettiren Axel Kruse’nin yolları farklı bir meslek dalında kesişir. Ingmar’ın sahip olduğu özel araştırmacılık şirketi, bir nevi özel dedektiflik şirketine Axel dahil olur. Şirketin adı Swedish Dicks’dir. İki lisanssız dedektif, çözülmemiş davalarında birlikte çalışmaya başlarlar. Ayrıca Ingmar’ın rakini olan Jane MicKinney’e karşı bir rekabetin içine girerler.Swedish Dicks oyuncuları arasında özellikle iki isim büyük dikkat çekiyor. Ingmar rolüyle karşımıza çıkan Peter Stormare, Prison Break dizisindeki performansıyla hatırlanmakta. Ayrıca American Gods’ta da izlemeye fırsatı bulmuştuk. Matrix, John Wick gibi sinemalarda hasılat rekorları kıran filmlerin başrolü Keanu Reeves’i de dizide seyretmekteyiz. Kendisi dizide Tex karakterine can veriyor.

Ingmar’ın şirketine katılan DJ Axel karakterini ise Johan Glans canlandırıyor. İsveç’te oldukça popüler bir isim olan Johan Glans, bu proje sayesinde uluslararası niteliği olan bir yapımda boy gösterme fırsatı yakaladı. Sullivan & Son dizisinden anımsadığımız Vivian Bang ve The Bold and the Beautiful dizisinde boy gösteren Felisha Cooper da dizi kadrosunda yer alıyor.

Buna Göz Atın:  Quiz Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jon Holmberg, Andrew Lowery, Peter Settman
Dizi Türü: Komedi, Suç
Diğer Oyuncular: Stephanie Koenig, Traci Lords, J.P. Manoux, Henrik Rutgersson
IMDB: 6.4

Swedish Dicks dizi konusu nedir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Dizi oyuncularına göz attık. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply