The Brave Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Eylül 2017 tarihinde NBC kanalı tarafından yayınlanan The Brave konusu bakımından askeri-politik bir drama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 6 bölümden oluşacak. Bölümler ortalama 43 dakikalık gösterimler ile izleyiciye sunuluyor.

Dizinin senaristleri arasında Denise Harkavy (Tales), Dean Georgaris (Life of Pi), Matt Corman (Covert Affairs) ve Chris Ord (Covert Affairs) yer almaktadır. Yapımcı kadrosunda ise şu isimler bulunuyor:

  • Bill Johnson (Midnight Texas)
  • Peter Traugott (Manhattan Love Story)
  • Ahmed Abounouom (Game of Thrones)
  • Avi Nir (Homeland)
  • Benjamin Greenacre (The White Princess)
  • Ben Rimmer (Mr. Selfridge)

The Brave Konusu ve Oyuncuları

Dr. Kimberly Wells, Suriye’deki bir kampta gönüllü olarak doktorluk hizmeti vermektedir. Uluslararası bir sivil toplum örgütü olarak Sınır Tanımayan Doktorlar bünyesinde çalışmaktadır. Savaş bölgesindeki yaralılara ücretsiz sağlık hizmeti sunmakla görevlidir. Bir gün evine doğru gitmek için aracına bindiğinde, kendisini taşıyan şoförün ihanetine uğrar. Şoför Dr. Wells’i Suriye’deki bir terör örgütü olan Al-Nusra’ya teslim eder. El-Nusra’nın özelliği ise kaçırdıkları kişiler için fidye istememeleridir.

Dr. Wells’i kurtarma operasyonu için Patricia Campbell tarafından Suriye’deki bir grup Amerikan askeri görevlendirilir. Adam Dalton önderliğindeki ekibin önceliği doktoru kurtarmaktır. Ancak doktorun onlara sunduğu bağlantı çok değerlidir. Terör örgütünün liderini yakalama şansları bulunmaktadır.The Brave oyuncuları arasında başrolde Mike Vogel bulunuyor. Kendisini birçok dizi ve filmden hatırlayabilirsiniz. Under the Dome, Bates Motel, Pan Am, Cloverfield, Blue Valentine gibi yapımlarda rol almıştı. Dizide Adam Dalton karakterine can veriyor.

Patricia karakterini canlandıran Anne Heche’i Aftermath ve Save Me dizilerinden tanımaktayız. Ezekiel Carter karakteriyle karşımıza çıkan Demetrius Grosse’u ise Banshee, Justified, Heroes, Dexter, ER, Game of Silence gibi birçok farklı dizide izleme fırsatı bulmuştuk. Homeland ve Silent Witness’ın birer bölümünde rol almış olan Natacha Karam ise dizide Jaz rolünde.

Buna Göz Atın:  Altered Carbon Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

The Brave Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Denise Harkavy, Dean Georgaris
Dizi Türü: Aksiyon, Drama
Diğer Oyuncular: Claire Weinstein, Noah Mills, Hadi Tabbal, Tate Ellington
IMDB: 6.5 (Giriş puandır, değişebilir.)

The Brave dizi konusu nedir sorunu cevaplamış olduk. Ayrıca oyuncu kadrosuna göz attık. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply