The Breaks Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

VH1 tarafından 2016 yılında televizyon filmi olarak çekilen The Breaks, projenin büyük beğeni toplamasının ardından VH1’nin aldığı kararla televizyon dizisi olarak tekrar oluşturuldu. The Breaks konusu bakımından bir müzik draması olarak değerlendirilebilir. Dizinin ilk bölümü 20 Şubat 2017 tarihinde yayınlanmıştır. İlk sezon için toplam 8 bölüm sipariş edilmiştir. İkinci sezon üzerine konuşmak için henüz erken. Ancak dizi kuvvetli ihtimalle onayı kapacaktır. Dizinin yaratıcıları arasında Seith Mann ismi ön plana çıkıyor. Kendisini birçok farklı yapımda yönetmenlik koltuğunda görmüştük. The Walking Dead, Nurse Jackie, Californication, Elementary gibi dizilerde direktör (yönetmen) olarak görev yapmıştır. Dizinin hikayesi hakkında bilgiler vererek devam edelim.

The Breaks Konusu ve Oyuncuları

Rap müzik Amerika’da zirveye oynamaya başlamıştır. 1990’lı yıllarda yükselişe geçen bu müzik dalı birçok müzik şirketinin iştahını kabartmaktadır. Ancak rap kültürünün kalıcı bir etki bırakıp bırakamayacağı konusunda şüpheler vardır. Afroamerikan toplumun önderliğinde ilerleyen rap kültürü, müzik dünyasının bürokrasisinde kendisine nasıl bir yer bulacak? Tahmin ediyoruz, dizi bu doğrultuda ilerleyecektir. Ayrıca Nikki karakterinin Barry Fouray’in asistanı oluşunu ve yapımcı DeeVee’nin sabıkalı rapçi Ahm ile olan ilişkisini göreceğiz.

The Breaks oyuncuları arasında Marcus Callander, De’Adre Aziza, Afton Williamson gibi oyuncular bulunuyor. Öne çıkan oyunculara bir göz atalım.

Scooby (Marcus Callander): Kendisini Power (4 bölüm), Shades of Blue (3 bölüm), Eye Candy (10 bölüm) gibi dizilerden anımsıyoruz.

Tamika Grant (De’Adre Aziza): Oyuncu birçok dizide konuk oyuncu olarak rol almıştı. Bu dizi içinde bulunduğu en önemli projedir. Yer aldığı diziler ise şöyle: Bull, Blue Bloods, Person of Interest, The Good Wife.

Nikki (Afton Williamson): Dizideki kariyerli oyunculardandır. Homeland (3 bölüm), Nashville (3 bölüm), Banshee (14 bölüm), The Night Of (5 bölüm) gibi dizilerden oynamıştır.

Buna Göz Atın:  Houdini and Doyle Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Mattie Taylor (Gloria Reuben): Dizinin beş bölümünde yer almıştır. Kendisini Mr. Robot dizisinden, Elliot’ın psikiyatri danışmanı ‘Krista Gordon’ karakteriyle tanıyoruz. ER (103 bölüm), Falling Skies (9 bölüm), Saints&Sinners (19 bölüm) Gloria Reuben’ın bulunduğu dizilerdir.

The Breaks dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply