The Catch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü ABC tarafından 24 Mart 2016 tarihinde yayınlanan The Catch konusu bakımından bir suç draması olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşmuştu, ikinci sezonda yine 10 bölümün sipariş edilmesi bekleniyor. Her bir bölümün ortalama gösterim süresi 43 dakikadır.

Dizinin yaratıcıları arasında dört isim bulunuyor: Kate Atkinson (Case Histories), Helen Gregory (Fortitude), Allan Heinberg (Grey’s Anatomy, Scandal, The O.C.), Jennifer Schuur (Hostages, Hannibal). Yapımcı kadrosunda ise Gabriel Garcia (CSI: Miami, Scorpion), David Hemingson (How I Met Your Mother, Lie to Me), Betsy Beers (How to Get Away with Murder), Shonda Rhimes (Grey’s Anatomy) gibi isimler ön plana çıkıyor.

The Catch Konusu ve Oyuncuları

Alice Vaughan Los Angeles şehrinde yaşamını sürdüren bir özel dedektiftir. Hatta sektörde ilerleyip bir dedektiflik şirketi kurmuştur. Takımıyla birlikte vakalar üzerinde çalışır ve her bir detayın değerlendirilmesi gerektiğine inanır. Ancak başına gelen bir olay sonucunda kurban kendisi olur. Christopher adındaki bir adamla evlenme kararı almıştır. Her şeyin çok güzel gittiğini düşündüğü anda Christopher ortadan kaybolur. Kaybolduğu sırada Alice’in parasını da yanında götürür. Tam bir şok içine giren Alice, bu adamın peşini bırakmayacaktır. Adamın gerçek adı Christopher değil Benjamin’dir.


mireille enosAlice Vaughan (Mireille Enos): Oldukça hırslı ve yetenekli bir özel dedektiftir. Olaylara kimsenin bakmadığı açılardan bakabilmektedir. Ancak sevdiğini düşündüğü adam tarafından kandırılır. The Catch oyuncuları arasında bulunan Mireille Enos’u şu yapımlardan anımsayabilirsiniz: The Killing (44 bölüm), Big Love (25 bölüm), Katie Says Goodbye, World War Z, If I Stay.


peter krauseBenjamin Jones (Peter Krause): Kendisi tam anlamıyla mükemmel bir dolandırıcıdır. Oldukça profesyonel bir tarzı vardır. Hedeflerine yönelirken her bir ayrıntıyı değerlendirir. Karakteri HBO’nun unutulmaz dizilerinden olan Six Feet Under’ın yıldızı Peter Krause canlandırıyor. Kendisini hatırlayabileceğiniz diğer yapımlar ise şöyle sıralanabilir: Parenthood (103 bölüm), Dirty Sexy Money (23 bölüm), Cybill (23 bölüm), Truman Show.

Buna Göz Atın:  Now Apocalypse Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım


The Catch Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Allan Heinberg, Kate Atkinson, Helen Gregory
Dizi Türü: Drama, Suç
Diğer Oyuncular: John Simm, Jay Hayden, Rose Rollins, Sonya Walger
IMDB: 7.2

The Catch dizi konusu üzerine belirtmek istedikleriniz varsa yorum panelini kullanabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply