The Deleted Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 4 Aralık 2016 tarihinde Fullscreen platformu üzerinde yayınlanmaya başlayan The Deleted konusu incelendiğinde korku ve gerilim türünde bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonu 8 bölümden oluşan serinin bölümleri 15-30 dakika arasında değişen sürelerle sunuluyor.

Serinin yaratıcısı ve aynı zamanda yapımcısı olan Kurt Lustgarten’dir. Yönetmenlik koltuğunda ise ünlü American Psycho filminin yazarlarından olan Bret Easton Ellis oturmaktadır. Yapımcılar arasındaki isimler genellikle vasat projelerde yer almış olan prodüktörlerden oluşuyor.

The Deleted Konu ve Oyuncular

Los Angeles’ta yaşayan üç kişinin şüpheli şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir tarikatın olduğu düşünülmektedir. Bu tarikatın daha önce hedefi olan yirmi kişiyi ise korku salar. Sırada hedefin kendisi olabileceğini düşünen kişiler paranoyaklaşır. Tarikatın oldukça vahşi bir üne sahip olması bu paranoyaklığı anlaşılabilir hale getirmektedir.The Deleted dizi oyuncuları kimlerdir? Dizinin başrolünde Agatha karakterini canlandıran Madeline Brewer ön plana çıkıyor. Güzel oyuncuyu Hemlock Grove ve The Handmaid’s Tale kadrosunda görmüştük. Youtube fenomeni Amanda Cerny’i Breeda, Ozark’tan Spencer Neville’ı Garrett, You Get Me’den Nash Grier’ı Ryder, Teen Wolf‘tan Ian Nelson’ı Parker rollerinde izlemekteyiz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kurt Lustgarten, Bret Easton Ellis
Dizi Türü: Gerilim, Korku
Diğer Oyuncular: Daniel Zovatto, Will Peltz, Todd Maurer, Julia Kelly
IMDB: 4.1 (Puan değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Freakish Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply