The Detour Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 11 Nisan 2016 tarihinde TBS tarafından yayınlanan The Detour konusu bakımından bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyordu. İkinci sezonda bölüm sayısı 13’e çıkarıldı. Her bir bölümün ortalama gösterim süresi 30 dakikadır.

Dizinin yapımcı kadrosunda Paul Leonardo Jr. (Manhattan Love Story) ve Matthew Spiegel (The Notebook) isimleri ön plana çıkıyor. Dizinin yaratıcıları ise Samantha Bee ve Jason Jones var. Samantha Bee’in ilk ciddi yazarlık deneyimi The Detour dizisiyle gerçekleşiyor. Diğer senarist Jason Jones, zaten dizinin başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

The Detour Dizi Konusu ve Oyuncuları

Parker ailesi önceden planladıkları bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Ailenin babası Nate Parker, bu yolculuğa çıkmadan önce darbe üstüne darbe yemiştir. İşin kovulmuş, yolculuk için ayarlanan uçak bileti iptal ettirilmiştir. Nate Parker bu durumu eşinden ve çocuklarından gizli tutmak ister. Uçak yerine arabayla bu seyahat başlayacaktır. Yolculuk boyunca Nate’in ve ailenin başına gelmeyen kalmaz.


jason jonesNate Parker (Jason Jones): Dizide aile babası rolündedir. Başının dertten ve beladan kurtulamayacağı bir yolculuk yaşayacaktır. Nate karakterini The Detour oyuncuları arasında bulunan Jason Jones canlandırıyor. Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık görevini de üstleniyor. Kendisini şu yapımlardan hatırlayabilirsiniz: A Beginner’s Guide to Endings, The Art of the Steal, Queer as Folk (5 bölüm), As The World Turns (6 bölüm).


natalie zeaRobin Parker (Natalie Zea): Dizide ailenin annesini canlandırıyor. Delilah ve Jared isimlerinde iki çocuğa sahip. Natalie Zea, yabancı dizi takipçilerinin tanıyabileceği bir oyuncudur. The Following (23 bölüm) ve Justified (49 bölüm) dizilerinde iyi performanslar sergilemişti. Rol aldığı diğer kayda değer yapımlar şöyle: Under the Dome (3 bölüm), Californication (4 bölüm), Dirty Sexy Money (23 bölüm), The Shield (5 bölüm), Hung (4 bölüm).

Buna Göz Atın:  Quantico Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) - Tanıtım

The Detour Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jason Jones, Samantha Bee
Dizi Türü: Komedi, Macera
Diğer Oyuncular: Ashley Gerasimovich, Liam Carroll, Daniella Pineda, Mary Grill
IMDB: 7.7 (Puanın düşme ya da yükselme durumu olabilir.)

The Detour dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünü kullanarak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply