Yeni Bir Spin-Off: The Good Fight Konusu ve Oyuncuları (2017)

0

The Mentalist, Person of Interest gibi dizileri yayınlayan kanal olan CBS, 19 Şubat 2017 tarihinde yeni bir dizi projesini ekranlara taşıdı. The Good Wife’ın spin-off dizisi The Good Fight konusu dram türünde karşımıza çıkıyor. 2009-2016 yılları arasında yayınlanan politik drama The Good Wife’ın ekranlardaki başarısının ardından bir spin-off gelebileceği konuşuluyordu. Böylece dizideki bazı oyuncuları The Good Fight kadrosunda görme şansı doğdu. Dizinin senarist kadrosunda Michelle ve Robert King isimleri bulunuyor. Zach Grenier, Christine Baranski, Sarah Steele, Cush Jumbo gibi oyuncular iki dizide birden rol almış olacak. Dizinin ilk sezonunun 10 bölüm olacağını belirtelim. The Good Fight konusu hakkında bilgiler vererek devam edelim.

The Good Fight Konusu

The Good Fight konusu, The Good Wife’ın finalinden bir yıl sonra yaşananları ele alıyor. Diane Lockhart’ın vaftiz kızı Maia Rindell oldukça zor durumdadır. Finansal bir dolandırıcılığın içinde kalan Maia Rindell, kaybolan itibarını geri kazanmayı istemektedir. Bu dolandırıcılığın etkisi sadece kendisiyle sınırlı değildir, Diane Lockhart’ın birikimleri ciddi bir zarar görmüştür. Dolandırıcılığa karşı ‘iyi bir savaş’ yürütmeye karar veren Diane ve Maia aralarına Lucca Quinn’i de katar.

The Good Fight Oyuncuları

the good fight cast

Diane Lockhart (Christine Baranski): Güçlü, otoriter bir savunma avukatı. Kendisi The Good Wife’ın dinamik karakterleri arasındaydı. Ayrıca Cybill, Happy Family, Welcome to New York gibi dizilerde rol almıştır.

Maia Rindell (Rose Leslie): Diane Lockhart’ın vaftiz kızıdır. Yaşanan skandaldan sonra toparlanmaya çalışmaktadır. Rose Leslie denilince akıllara Game of Thrones dizisi ve Ygritte karakteri geliyor. Kendisini ek olarak Downton Abbey dizisinden anımsıyoruz.

Lucca Quinn (Cush Jumbo): Diane ve Maia’nın yanında yer alıyor. Rol aldığı diziler arasında The Good Wife (22 bölüm), Vera (7 bölüm), Torchwood (5 bölüm) bulunuyor.

Buna Göz Atın:  Anne with an E Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017)

The Good Fight Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Michelle King, Robert King
Dizi Türü: Dram
Diğer Oyuncular: Justin Bartha, Sarah Steele, Erica Tazel, Delroy Lindo
IMDB: 8.6 (İlk puanıdır. Düşüş veya yükseliş yaşanabilir.)

Diziyle ilgili yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply