The Level Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü Britanya kanalı ITV (Downton Abbey, Broadchurch, Mr. Selfridge) tarafından 30 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan The Level konusu bakımından bir suç dramasıdır. Dizinin ilk sezonu toplam 6 bölümden oluşurken, her bir bölümün gösterim süresi ortalama 60 dakikadır.

Dizinin yapımcı kadrosu incelendiğinde Chris Ballantyne ismi ön plana çıkıyor. Kendisini daha önce  görev aldığı Broadchurch, Silk, What Remains ve The Waking Dead gibi dizilerin yapımcısı olarak tanımaktayız. Dizideki senaristler ise Alexander Perrin ve Gaby Chiappe. Dikkatleri üzerine çeken bir isim daha bulunuyor. Dizinin üç bölümünde yönetmen olarak görev yaptı. Ayrıca şu dizilerin bazı bölümlerini yönetmişti: Torchwood, Luke Cage, Daredevil, Downton Abbey, Dracula ve Iron Fist.

The Level Dizi Konusu ve Oyuncuları

Frank Le Saux, kirli işler yürüten bir iş adamıdır. Bu durumu onun bir suikaste uğrayarak öldürülmesine yol açar. Le Saux davasına Dedektif Nancy Devlin atanır. Bu davayı çözebilmek için karmaşıklaşan olaylardaki ipuçlarını takip etmesi gerekecektir. Ancak dedektifin herkesten sakladığı özel bir durumu bulunmaktadır. Cinayet işlenirken kendisi de olay mahallindedir, bir görgü tanığıdır.


karla cromeNancy Devlin (Karla Crome): The Level konusu bu karakter üzerinden dönüyor. Oyuncu, bu diziden önce You, Me and the Apocalypse isimli dizide rol almıştı. Oyuncunun rol aldığı diğer yapımlar ise şöyle: Misfits (16 bölüm), Under the Dome (13 bölüm), Prisoners Wives (4 bölüm), Lightfields (5 bölüm), Hit&Miss (6 bölüm).


the level castFrank Le Saux (Philip Glenister): Cinayete kurban giden iş adamını canlandırıyor. 1963 doğumlu İngiliz oyuncuyu birçok film ve diziden hatırlamanız mümkün. Outcast (11 bölüm), Mad Dogs (14 bölüm), Big School (12 bölüm), Ashes to Ashes (24 bölüm), Life on Mars (16 bölüm), Demons (6 bölüm).

Buna Göz Atın:  Newsroom Dizi Konusu ve Oyuncuları (2012) - Tanıtım


laura haddock Hayley Svrcek (Laura Haddock): Level dizisinde Frank Le Saux’un kızını canlandırıyor. Güzel oyuncuyu Da Vinci’s Demons dizisinde canlandırdığı Lucrezia Donati karakteriyle hatırlamaktayız. Ayrıca Guardians of Galaxy filminde Peter’ın kanserden ölen annesini de Laura Haddock canlandırmıştı. Rol aldığı diğer yapımlar şunlardır: Honest (6 bölüm), How Not to Live Your Life (14 bölüm), Luther (2 bölüm). Ayrıca kendisini Transformers: The Last Knight filminde izleyeceğiz.


noel clarkeGunner Martin (Noel Clarke): Dizideki bir diğer dedektif. Noel Clarke oyunculuğun yanı sıra senaristlik ve yapımcılıkla da uğraşıyor. Doctor Who (15 bölüm) ve Star Trek Into Darkness gibi yapımlarda rol almıştır.


robert james collierKevin O’Dowd (Robert James-Collier): Dizideki dedektiflerden bir diğeri. Level dizi oyuncuları arasında bulunan Robert James-Collier, Downton Abbey dizisinin 52 bölümünde rol almıştı.


Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Andy Goddard, Alexander Perrin
Dizi Türü: Suç, Polisiye, Drama
Diğer Oyuncular: Lindsey Coulson, Gary Lewis, Geoff Bell, Kate Miles
IMDB: 6.7

The Level dizi konusu üzerine görüşlerinizi yorum yaparak bildirebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply