The Little Drummer Girl Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü BBC ve AMC kanalları ortaklığı ile 28 Ekim 2018 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlanan The Little Drummer Girl konusu ele alındığında gerilim ve dram türlerinde bir mini seridir. Dizinin tek sezonu toplam altı bölümden oluşacak.

Serinin orijinali John la Carre’nin 1983 yılında yayınladığı romanına dayanıyor. Roman hemen bir sene sonrasında sinemaya uyarlanmış, Diane Keaton başrolde yer almıştı. Şimdi ise bu uyarlamayı dizi olarak izleyeceğiz. Senaryo alanında Michael Leslie (Macbeth) ve Claire Wilson’ın (Partners in Crime) imzası bulunuyor. Yönetmenlik koltuğundaki isim ise OldBoy ve Ah-ga-ssi gibi ses getiren yapımlardan tanıdığımız Chan-Wook Park.

The Little Drummer Girl Dizi Konusu ve Oyuncuları 

Batı Almanya’da patlayan bombanın İsrail vatandaşlarının oturduğu bir evi hedef aldığı tespit edilir. İsraillilerin ilk şüphelileri Filistin tarafı olacaktır. Mossad bunun üzerine Charlie ismindeki bir oyuncuyu çifte ajan olması üzerine görevlendirir. Bu görev ile birlikte Charlie hayatının rolünü kapmış olacaktır.The Little Drummer Girl dizi oyuncuları arasında oldukça önemli isimler yer alıyor. Charlie rolünde Florence Pugh’u görmekteyiz. Marcella dizisiyle tanınmaya başlayan güzel oyuncu daha sonrasında Lady Macbeth, Outlaw King gibi projelerde karşımıza çıkmıştı.

True Blood dizisindeki Eric Northman karakteri ile özdeşleşmiş bir aktör olan Alexander Skarsgard’ı Becker rolünde, Nocturnal Animals, Man of Steel, Shape of Water, Boardwalk Empire gibi önemli film ve dizilerde izlediğimiz Michael Shannon ise Kurtz rolünde yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Chan-Wook Park, John la Carre
Dizi Türü: Suç, Gerilim, Politik
Diğer Oyuncular: Michael Moshonov, Simona Brown, Clare Holman, Kate Sumpter
IMDB: 7.4 (Giriş puanıdır, değişebilir)

Buna Göz Atın:  Baptiste Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply