The Loch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 11 Haziran 2017 tarihinde Britanya kanalı ITV tarafından yayınlanmaya başlanan The Loch konusu bakımından bir suç dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Mini-dizi formatında yayınlanan dizinin toplam bölüm sayısı 3 olacak. Bazı mini-dizilerin formatı reyting oranlarına göre değiştirilebiliyor. Bakalım The Loch bu duruma gelebilecek mi? Ancak ilk bölüm itibariyle format değişikliği pek de kolay görünmüyor.

Dizinin senaristi Stephan Brady. Kendisi daha önce Fortitude, Holby City, Silent Witness gibi dizilerin birkaç bölümünde yazarlık yapmıştı. Yönetmen koltuğunda ise iki farklı isim var. Brian Kelly ve Cilla Ware bu görevi beraber üstleniyor. Yapımcılar arasında ise Tim Haines (The Lost World), Donald MacKinnon (Perfect Sense), Natalie Usher (Broken) gibi isimler bulunuyor.

The Loch Konusu ve Oyuncuları

Bir piyano öğretmeni olan Niall Swift’in bedeni Carn Mohr dağının yakınında bulunur. Cesedin bir ritüel ve ayin tarzında bırakılması sonucunda kasabada yer yerinden oynar. Dava için Annie Redford görevlendirilir. Kendisinin ilk cinayet davası olması, Annie’yi oldukça zorlu bir sürece götürecektir. Seri katilin peşine düşen Annie’nin yaşamı tamamen değişecektir.

Not: Yabancı forumlarda dizinin Broadchurch havası veren bir yönünün olduğundan bahsedilmiş.



The Loch oyuncuları arasında en dikkat çeken isim Laura Fraser. Kendisini Breaking Bad (12 bölüm) dizisinde izleme fırsatı bulmuştuk. Ayrıca BrBad spin-off’u olan Better Call Saul’da da birkaç bölüm olmak üzere rol aldığını belirtelim. The Missing (8 bölüm), oyuncunun rol aldığı diğer bir dizi.

Siobhan Finneran’ı Downton Abbey (25 bölüm), Conor McCarry’yi ise The Night Manager dizilerinden anımsayabilirsiniz. Ayrıca genç aktör Oliver Greenall’un ilk dizi tecrübesi.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Stephen Brady, Brian Kelly, Cilla Ware
Dizi Türü: Suç, Polisiye, Gizem
Diğer Oyuncular: John Heffernan, Ali Macdonald Ross, George Anton
IMDB: 6.7

Buna Göz Atın:  Midnight Texas Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

The Loch dizi konusu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply