The Marvelous Mrs. Maisel Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 27 Mart 2017 tarihinde Amazon’da yayınlanmaya başlayan The Marvelous Mrs. Maisel konusu, kurgusu ve hikayesi incelendiğinde komedi ve drama türlerinde bir dizidir. İlk sezonu sekiz bölümden oluşmaktadır. Bölümler ortalama 57 dakikalık gösterim süresiyle izleyici karşına çıkmaktadır. Amazon tarafından dizinin ikinci sezonu onaylanmıştır.

Dizinin sorumluları Daniel ve Amy Sherman Palladino çiftidir. İkili daha önce Gilmore Girls dizisinde birlikte çalışmıştı. Dizinin yapımcı ve yönetici ekibinde ise Salvatore Carino (The Sopranos), Dhana Gilbert (Boardwalk Empire), Matthew Shapiro (Split) gibi isimler yer almaktadır.

The Marvelous Mrs. Maisel Konusu ve Oyuncuları

1950-1960’lı yılların Amerika’sında kadınların sosyal ve iş yaşamlarında daha aktif olmaya başlayacakları bir dönem gelmektedir. Dizide bu dönem içerisinde, bir ev hanımı olan Miriam Maisel’in stand up gösterileri düzenleyerek komedyen halini alması anlatılmaktadır.The Marvelous Mrs. Maisel oyuncuları kimlerdir? Serinin oyuncu kadrosunda başrol pozisyonunda Rachel Brosnahan yer alıyor. Miriam Maisel karakterine can veren güzel aktrisi House of Cards dizisinden anımsamaktayız. Two and a Half Men’in yıldızı Marin Hinkle’ı Rose Weissman, Monk dizisindeki rolüyle çıkış yakalayan Tony Shalhoub’u ise Abe Weissman karakteriyle görüyoruz. Boardwalk Empire ve The Walking Dead tecrübesi bulunan Michael Zegen, Shameless ve Gilmore Girls dizilerinde izlediğimiz Alex Borstein dizideki diğer oyunculardır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Daniel Palladino, Amy Sherman-Palladino
Dizi Türü: Komedi, Drama
Kanal: Amazon
IMDB: 8.7 (Giriş puanıdır.)

Buna Göz Atın:  Glitch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply