The Odd Couple Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 19 Şubat 2017 tarihinde CBS kanalı tarafından yayınlanan The Odd Couple konusu ve türü ele alındığında bir komedidir. Bölümleri ortalama 21 dakika süren seri 2015-2017 yılları arasında 3 sezon olarak izleyiciyle buluşturulmuştur. İlk sezon 12, ikinci ve üçüncü sezon 13’er bölümden oluşmuştur.

Dizinin senarist kadrosunda Danny Jacobson (Mad About You), Joe Keenan (Desperate Housewives) ve dizinin başrolünde bulunan Matthew Perry yer almaktadır. 1927 doğumlu kurt senarist ve aktör Neil Simon da yazar ekibinde görev almıştır. Yapımcı kadrosunda New Girl, Community gibi dizilerin prodüksiyonunda yer almış olan birçok farklı isim var.

The Odd Couple Konu ve Oyuncular

2 yakın arkadaş bir evi paylaşmaya karar verdir ve hemen bir apartman dairesi kiralayıp ev arkadaşı konumuna gelirler. Her iki arkadaş da daha öncesinde yaşıyor oldukları yerlerden atılmışlardır. Tek planları da bir ev tutup o evi güzel bir şekilde paylaşmaktır. Fakat ikisinin de kişilikleri ve yaşam tarzları birbirine zıt durumdadır.The Odd Couple oyuncuları kimlerdir? Oscar Madison karakterini efsane dizi Friends’te izlediğimiz Matthew Perry, Felix Unger karakterini yapımcı, yazar ve aktör Thomas Lennon canlandırıyor. The Wire’da tanıdığımız Wendell Pierce, Community geçmişi bulunan Yvette Nicole Brown ve komedi temalı projelerde gördüğümüz Lindsay Sloane diğer oyuncular arasındadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Danny Jacobson, Joe Keenan
Dizi Türü: Komedi
Kanal: CBS
IMDB: 6.4

Buna Göz Atın:  The Replacement Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply