The Passage Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

İlk bölümü 14 Ocak 2019 tarihinde FOX tarafından yayına hazırlanan The Passage konusu bakımından korku, gerilim türlerinde bir seridir. İlk sezonun en az on bölüm sürmesi planlanmaktadır.

the passage dizisi

Projenin yaratıcısı Liz Heldens (The Orville) olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizi Justin Cronin’in roman serisinden uyarlanarak televizyona taşınmıştır. Yapımcı ekibinde ise Jason Ensler (The Exorcist) ve Judd Rea (Sons of Anarchy) isimleri ön plana çıkmaktadır.

The Passage Konu ve Oyuncular

İnsanların yaşlanmasını daha yavaş bir hale getirmesi amacıyla üzerinde çalışılan bir serum beklenen sonucu vermemiştir. Amerikan Ordusu bünyesinde yürütülen bu deney amacından sapmış, denek olarak kullanılan idam mahkumları insanüstü güçlere sahip vampir görünümlü yaratıklara dönüşmeye başlamıştır. Deneklerin dış dünyaya kaçmasıyla birlikte virüs bütün dünyayı etkisine altına alacaktır. Ordunun tek umudu altı yaşındaki yetim ve öksüz bir kız çocuğu olan Amy’dir.The Passage dizi oyuncuları kimlerdir? Amy rolünde çocuk oyuncu Saniyya Sidney bulunuyor. Kendisi daha önce American Horror Story, Hidden Figures gibi yapımlarda yer almıştı. NYPD Blue dizisiyle tanınan Mark Paul Gosselaar’ı Brad karakteriyle, The 100 dizisinden hatırladığımız Henry Ian Cusick’i Dr. Jonas karakteriyle, The Exorcist dizisinden Brianne Howey’i ise Shauna karakteriyle izlemekteyiz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Liz Heldens
Dizi Türü: Korku, Gerilim
Diğer Oyuncular: Jamie McShane, Caroline Chikezie, Emmanuelle Chriqui, Vincent Piazza
IMDB: 7.4 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Karanlık Yolcusuna Sadık Bir Seri Katil: Dexter Konusu ve Oyuncuları
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply